Španěl v beskydském podnebí? Ale jistě...

Ostravice

17.1.2018

Joaquín "Kíno" Navarro začíná své působení na Ostravici!!!

Velká novinka golfového světa. Do České republiky se vrací Joaquin Millán Navarro. Špičkový trenér, který si již vydobil skvělé jméno v celé Evropě, se nyní připravuje na své působení v Golf Clubu Ostravice.

Je skvělé, že na tomto prvotřídním mistrovském hřišti bude působit tento člen české i španělské PGA a trenér juniorského týmu České Golfové Federace, který se s tímto týmem zúčastnil několika Mistrovství Evropy (za 8 let spolupráce s ČGF). Jeho trenérské i hráčské zkušenosti z nejvyšší úrovně golfu budou nyní k dispozici členům Golf Clubu Ostravice i dalším golfistům.

Věříme, že se jedná o další důležitý krok ve zkvalitňování služeb pro členy našeho klubu a začátek dlouholeté spolupráce při budování golfové akademie jak pro dospělé zájemce o golf, tak hlavně pro mladé talenty tohoto sportu.

Proč jste si vybral jako své tréninkové zázemí právě Ostravici? "Během svého působení jsem již tento resort poznal a vím tedy, že kvalita tréninkových ploch i samotného hřiště je opravdu skvělá a věřím, že i s místním týmem si budeme dobře rozumět."

Děkujeme Kínovi, že se přidal do našeho týmu a a těšíme se na spoustu nadšených golfistů.

http://www.ostravice-golf.cz/golf/

ostr_spanel2ostr_spanel1

15.2. Pacific PGenesis Open
15.2.Muscat, OmNBO Oman Open
15.2.Adelaide, ISPS Handa Women’s Austr
22.2.Palm BeachThe Honda Classic
22.2.Doha, QataCommercial Bank Qatar Ma
22.2.Chonburi, Honda LPGA Thailand
TOPlist
Square 300 Golf.cz