DRFG – left
DRFG – right
DRFG – top

Ve Mstěticích vědí, že láska ke golfu prochází žaludkem

Mstětice

19.4.2017

Ve Mstěticích si velmi dobře uvědomují, co je to spokojenost hráčů a proto do nové sezóny kompletně překopali jídelní lístek v klubové restauraci.

A to není všechno. ,,Pro letošní rok jsme se rozhodli, že se menu bude měnit po dvou měsících. To znamená, že musíme projevit slušnou kreativitu ve výběru jídel a zároveň myslet na dodavatele čerstvých potravin, které k tomu budeme potřebovat,“ vysvětluje Karel Vacek, manager mstětické klubové restaurace. Na druhou stranu dodává, že to, co je ověřené, zůstává v platnosti, například akce ,,Objednej si kachničku před hrou pro čtyři hráče a až dohraješ, budeš mít vše připraveno“.

Pokračovat budou také klubové turnaje s tématikou jídla, například Bramborový den, Texaský den nebo Thajský den či populární Páteční grilovací turnaje o prázdninách. A stále platí, že členové GC Mstětice se mohou těšit z desetiprocentní slevy za jídlo.

Přesto, inovace mají zelenou. ,,Třeba v minulém týdnu jsme u nás měli důležitý cannon, kde se dohodlo, že hráči ochutnají thajské menu formou rautu. Musím říct, že jim moc chutnalo. Kuchař, který pokrmy připravoval, sám jídlo vydával a lidem poskytl přednášku o tom, co ochutnávají. Mělo to takový úspěch, že cizí pán tu chce uspořádat narozeninovou oslavu v thajském stylu,“ zdůrazňuje Karel Vacek.

,,Ještě něco ke grilu. Přes zimu jsem nechal udělat zástěnu, kde je vyřezané logo a instalováné osvětlení. Kolegyně Míša Dietzová k tomu doladila kytky, takže to vypadá hezky a lidem se tam moc dobře sedí. A pozor, jakékoli zdražování se u nás nekoná,“ upozorňuje v závěru manager mstětické golfové restaurace.

Více informací, včetně jídelníčku, najdete na www.golfmstetice.cz.

Daniel Rojan, GC Mstětice

Karel Vacek 02_600

PEG_5354_5_6_tonemapped_600

terasa_ms_600

TOPlist
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017