Vodní překážky a další novinky na hřišti

Mladá Boleslav

13.3.2018

Zahájení golfové sezóny je za dveřmi

S pomalu ustupující zimou se blíží zahájení golfové sezóny na hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi.

Členství v našem klubu lze pořídit i na splátky s rozdělením plateb až na 10 let a splátka s neomezeným celoročním hracím poplatkem činí pouhých 18000 Kč ročně.

Během zimního období jsme na hřišti vybudovali 2 vodní překážky, přesadili několik desítek stromů a věříme, že naši návštěvníci budou redesignem hřiště mile překvapeni, neboť veškeré změny byly pečlivě posouzeny naším kompletním týmem, který mladoboleslavské hřiště zná, a tak dokáže jakoukoli terénní úpravu vkusně, ale především ku prospěchu hry do hřiště začlenit. Nové vodní překážky na jamkách:

Jamka č. 3

ml_bol_jezero3_370 ml_bol1_jezero3_370

Jamka č. 15

ml_bol_jezero15_370 ml_bol1_jezero15_370

Zároveň jsme během zimní přestávky úplně překopali 9jamkové akademické hřiště o délce 660m s parem 27 a vyprojektovali jsme z něho úplně novou juniorskou devítku o délce přesahující 1500 m s parem 31, na které si velmi dobře zahraje i zkušený golfista se single handicapem a rozhodně se nudit nebude. Toto zcela nové hřiště bude hráčům nabízet mnoho členitých prvků, které bude potřeba hrát nejen silou, ale především hlavou a přinutí tak hráče vnímat hřiště se všemi jeho nástrahami, které však lze šikovností a rozumem pokořit! Rozhodně se od srpna máte nač těšit. Toto nové juniorské hřiště bude navíc znormováno i pro úpravu HCP, takže na něm bude možno hrát i turnaje na úpravu, což bude rozhodně velkým lákadlem pro skupinu příležitostných hráčů, kteří nemají možnost trávit déle než 2 hodiny na hřišti. Tuto devítku budete schopni odehrát za 75 min a rozhodně Vás po náročném dni v práci nevyčerpá. Naopak bude to příjemný relax, který Vás potěší.

I naše restaurace zaznamenala obměnu, jednak jí vede nový provozovatel, který má ty nejvyšší ambice pro naplnění spokojenosti všech našich návštěvníků, a to jak golfových, tak hotelových, ale i hostů restaurace, kteří k nám zavítají jen na pracovní či rodinný oběd. Z toho důvodu byly provedeny úpravy interiéru a myslelo se i na pohoštění na hřišti, které ocení turnajoví promotéři a především hráči, neboť o vysoký komfort nebude nouze.

Trvalé stany pro občerstvení:

ml_bol_stany_13.3. ml_bol_stany1_13.3.

Věříme, že naši návštěvníci změny rozhodně uvítají.

Tým Golf Mladá Boleslav

TOPlist
Square 300 Golf.cz