Naučte své děti golf v letních kempech

Kaskáda

12.3.2018

Naučte své děti golf v letních kempech golfového resortu Kaskáda u Brna

Golf patří mezi nejzdravější sporty a je ideální pro děti všech věkových kategorií, které při této hře stráví celý den na čerstvém vzduchu. Díky pobytovým a golfovým kempům, které připravila Kaskáda Golf Academy, si golf můžou vyzkoušet i děti, které ještě nikdy golf nehrály a nemají ani golfové vybavení.  Golfové kempy jsou určeny pro děti od 4 let a konají se v červenci a srpnu v areálu golfového resortu Kaskáda u Brna. Zájemce o golf povedou profesionální trenéři, kteří je během čtyř nebo pěti dnů naučí základy této hry, případně jejich dovednosti zdokonalí. V ceně kempu je zahrnuto celodenní stravování a také půjčení golfového vybavení, pokud děti nemají vlastní. Dětem stačí běžné sportovní oblečení.

Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme, aby rodiče své děti přihlásili co nejdříve, místa jsou brzy obsazená. Přihlašovat se můžete na tomas.kroupa@golfbrno.cz, tel.: 541 511 704, 734 418 880. Podrobnosti naleznete zde.

Golfový resort Kaskáda se nachází 15 km od centra Brna. Mezi městem Kuřim a obcí Jinačovice se rozkládá 27mi jamkové mistrovské hřiště, které je nejhranějším hřištěm v ČR a patří také mezi nejvíce navštěvovaná golfová hřiště. Zázemí resortu doplňuje čtyřhvězdičkový hotel, restaurace s terasou a výhledem na hřiště, moderní kongresové centrum s víceúčelovou halou, s bowlingem, klubovnou, samostatným salónkem a s útulným wellness centrem.

Podrobný rozpis kempů:

kaskada_kempy_12.3.kaskada_kempy1_12.3.

GOLF BRNO a.s.

Golf Resort KASKÁDA

Bc. Gabriela Tomíčková

Vedoucí marketingu
gsm: +420 728 612 252
e-mail: gabriela.tomickova@golfbrno.cz

 

 

TOPlist
Square 300 Golf.cz