Aktuality z Kaskády

Kaskáda

2.3.2018

DĚTSKÉ LETNÍ KEMPY NA KASKÁDĚ

Úspěšná akademie Kaskáda Golf Academy připravila 6 letních golfových kempů pro děti, které proběhnou v červenci a srpnu na Kaskádě.

V nabídce jsou jak příměstské, tak i pobytové varianty kempu, a to pro začátečníky, pokročilé i dobré hráče.

Všechny golfové kempy vedou profesionální golfoví trenéři, kteří jsou navíc certifikováni i mezinárodní akademií TPI (Titleist Performance Institute) se specializací na mládež- juniory.

V loňském roce měly dětské golfové kempy na Kaskádě velký úspěch.

Přihlaste své děti už nyní a naplánujte jim tak vedle rodinné dovolené i bezvadný sportovní kemp s novými kamarády.

Pro přihlášení a další informace kontaktujte Tomáše Kroupu: tomas.kroupa@golfbrno.cz, +420 541 511 704

kaskada_2.3.

KALENDÁŘ TURNAJŮ

Na webových stránkách klubu již najdete turnajový kalendář pro letošní sezonu. Stejně jako v loňském roce jsme pro vás připravili soutěž eklektik, která je tvořena vybranými nedělními klubovými turnaji (eklektik je součtem nejlepších dosažených výsledků na jednotlivých jamkách v rámci odehraných turnajů).

ČLENSKÉ KARTY ČGF

Členské kartičky ČGF budou vydávány nejdříve na konci března na recepci resortu. O možnosti vyzvednutí budete informováni prostřednictvím našeho newsletteru a na webových stránkách klubu.

UKONČENÍ SEZÓNY V INDOORU, OTEVŘENÍ DR ŽABOVŘESKY

Od pondělí 12. 3. 2018 se bude stěhovat provoz z indoorové haly. Předpokládané otevření DRIVING RANGE ŽABOVŘESKY se plánuje na sobotu 17. 3.

Upozorňujeme členy GKBZA, že vstup na DR mají zdarma až po zaplacení ročních příspěvků. Platby, prosím, provádějte na č.ú. 180772891/0300, v.s. členské číslo, možnost úhrady i v hotovosti na recepci. Aktuální novinky můžete sledovat také na FB - www.facebook.com/zabovresky.cz.

TOPlist
Square 300 Golf.cz