ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Co se děje v Hostivaři

Hostivař

2.11.2017

Poslední turnaj sezony: Golf + svatomartinské hody

Zveme všechny milovníky dobrého jídla na poslední turnaj sezony. Svatomartinský turnaj pořádáme 11. listopadu. Hraje se 9 jamek a startujeme od 10:00. Po turnaji bude pro všechny připraveno svatomartinské pohoštění. Jste zváni!
Přihlášení zde.

 

Galavečer v Hostivaři

Zveme všechny hostivařské srdcaře na slavnostní večer k zakončení golfové sezóny 2017. Galavečer se uskuteční 11. listopadu 2017 od 18:00. Těšit se můžete na vyhlášení Mistrů klubu na rány a jamky, nejlepších hráček dámské golfové tour a vítězů Masters 50+. Dále vás čeká odpal na plovoucí green, tombola, zážitková gastronomie, raut a kapela MIDI. Více informací najdete zde. Těšíme se na vás!

hos_plakat_gala_02

.

Nová podoba terasy

Máme dobrou zprávu… hostivařský areál bude zase o něco hezčí a funkčnější. Zahájili jsme práce na nové podobě terasy restaurace. Terasa bude z větší části zastřešená, zateplená a na zimu vyhřívaná. Bude mít boční skleněné skládací stěny, které v létě půjde sklopit tak, aby byla maximálně otevřená a vzdušná. V její blízkosti vznikne nový dětský koutek a otevřené venkovní boxy. Abychom vše stihli do začátku nové sezóny, zahajujeme stavbu již nyní. Omlouváme se za omezení a těšíme se s vámi na novou podobu restaurace. Více zde.

hos_foto terasa

Zimní golfové kurzy pro děti

V Hostivaři trénujeme i v zimě! Již nyní můžete přihlásit své děti do zimních kurzů, které startují od 13. listopadu.  Přihlášky a případné dotazy pošlete Andree na email kurzy@golfhostivar.cz. Termíny kurzů najdete zde.

.

 

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017