ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Co je nového v Hostivaři?

Hostivař

22.11.2017

HRA DO KONCE ROKU ZDARMA
Od 15. listopadu je možné v Hostivaři hradit členské příspěvky na příští sezonu. A ten kdo nezaváhá a uhradí co nejdříve, může hrát do konce roku 2017 na hřišti zdarma. Ještě než napadne hromada sněhu, můžete obejít hostivařskou devítku kolikrát chcete.
http://www.golfhostivar.cz/sezona-2017/hra-do-konce-roku-zdarma/

SPECIÁLNÍ EDICE: HOSTIVAŘSKÁ ZIMNÍ ČEPICE PRO ČLENY ZDARMA
A nebojte zima vám nebude! Pro všechny členy – nové i stávající připravili hostivařští další bonus v podobě zimní čepice speciálně upletené pouze pro členy. Čepici v černé nebo bílé barvě v hodnotě 450 Kč získá každý, kdo zaplatí příspěvky nejpozději do 20. ledna 2018.
http://www.golfhostivar.cz/cepice/

host_cepice1host_cepice2

BAREVNÉ ZIMNÍ ČEPICE
Už jste viděli hostivařské zimní čepice? Kromě bílé a černé varianty, které mají pro členy připravené jako dárek, nechali uplést i krásně barevné. Čepice jsou k sehnání na hostivařské recepci za 450 Kč. http://www.golfhostivar.cz/barevne-zimni-cepice/

 host_cepice3

ZIMNÍ CENÍK
Od 15. listopadu platí v Hostivaři nový ceník. Ceny na zimu snížili a tak raději hole neuklízejte a jakmile to počasí dovolí, přijďte si zahrát ať nevypadnete z kondice. Pokud nebude mrznout, tak se v Hostivaři budou snažit hrát celou zimu na letní greeny. A kdyby náhodou mrzlo, můžete trénovat v indooru a nebo třeba na simulátor. Ceník:
www.golfhostivar.cz/cenik

MISTROVSTVÍ ZDARMA
Golf Club Hostivař připravil pro své členy novinku na sezonu 2018. Nově si tak budou moci zahrát 18jamkový turnaj v rámci Mistrovství klubu zdarma.

MIKULÁŠ NA GOLFU
Mikuláš, anděl i čert přijdou do Hostivaře! Na úterý 5. prosince od 15:30 jsme pro malé absolventy dětských golfových kurzů i další zájemce o prožití netradiční Mikulášské nadílky připravili na klubu v areálu Golf Hostivař odpoledne plné zábavy a soutěží. Připravte si básničky a písničky – Mikuláš se svými pomocníky Andělem a Čertem budou nadělovat. Více zde: http://www.golfhostivar.cz/mikulas/

host_mikulas

NOVINKA: KÁVA ZDARMA
Akce KÁVA ZDARMA je připravena pro všechny, kteří mají lekci s naším trenérem. Stačí na recepci nahlásit, že jdete k trenérovi trénovat a poukaz na kávu je váš.  Poukaz je platný pouze v den vystavení a uplatnit jej můžete ve Wine Food Market Hostivař (hned vedle recepce). Ceník trenérských lekcí zde.

host_kava

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017