DRFG – left
DRFG – right
DRFG – top

Turnajový kalendář na sezónu 2017

Black Bridge Golf Resort

13.4.2017

 

I letos máte na Black Bridge na výběr z bohaté nabídky turnajů, ve kterých změříte síly s ostatními golfisty. Pilířem turnajového kalendáře budou tři túry:

 

Cool Golf Tour

Střídavě o sobotách a nedělích hrajeme hlavní Black Bridge túru. Do celkového hodnocení se započítává 6 nejlepších výsledků a celá série vyvrcholí ve velkém říjnovém finále. Letos jsme už na začátku zveřejnili ceny pro celkové vítěze i pro jednotlivé turnaje. Začínáme v sobotu 15. dubna.

 

Ladies Days

Čtyři golfové akce pouze pro dámy nabídnou pohodové dny strávené na golfu s bohatým doprovodným programem – modní přehlídky, prezentace kosmetiky, degustace dobrého jídla a pití apod. Děti Vám rádi pohlídáme v dětském klubu přímo v areálu resortu. První turnaj se koná v pátek 21. dubna.

 

Prague Senior Golf Tour

Ve spolupráci s resortem Albatross pořádáme třetí ročník seniorské golfové túry, která si i loni získala hodně pozitivních ohlasů. Čekají na Vás příznivé ceny za green fee, zajímavé výhry a možnost využít ke hře buggy s 20 % slevou. Startujeme už 26. dubna na Black Bridge.

 

Každé úterý navíc pořádáme klasický hendikepový den. Sledujte turnajový kalendář na webu a neunikne Vám žádná zajímavá akce!

TOPlist
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017