Dobré zprávy z Bechyně

Bechyně

12.10.2017

V našem bechyňském klubu již několik let intenzivně pracujeme na zkvalitňování služeb, hřiště i zázemí pro naše golfisty. To jde samozřejmě ruku v ruce s náklady, které takové úpravy a vylepšení s sebou nesou.

Protože jsme ale našim členům v žádném případě nechtěli zvedat členské příspěvky, případně cenu fee, hledali jsme způsoby financování jinde. Ty se podařilo nalézt mezi partnery a sponzory našeho klubu, v podpoře sportovních organizací jako je Česká golfová federace a ve zvýšené návštěvnosti našeho hřiště hráči z celé České republiky.

Samotné nás překvapilo, že jsme v těchto snahách byli výrazně úspěšnější, než jsme očekávali. Proto se nám podařilo pokrýt nejen provoz klubu, ale i další rozvoj hřiště z významné části jinak, než z plateb našich členů. Tento trend navíc pokračuje i nadále.

Na prvním místě v našem klubu jsou samozřejmě členové a tak jsme mohli, díky těmto úspěchům, pro ně připravit skvělou zprávu a tou je snížení členství pro dospělé členy o 2000,- Kč za rok na cenu 6900,- Kč včetně celoročního fee. Ceny pro děti do 12 let zůstávají na 990,- Kč ročně a pro děti do 18 let na 1900,- Kč.

Více informací o členství naleznete zde.

Těšíme se na viděnou v Bechyni.

bechyne_1bechyne_2

www.resort-bechyne.cz

www.golf-bechyne.cz

www.hotelpanska.cz

21.3. Austin, World Golf Championships
21.3.Texas, USAWGC - Dell Technologies
22.3.Punta CanaCorales Puntacana Resort
22.3.Carlsbad, Kia Classic
23.3.Nairobi,KeBarclays Kenya Open
25.3.MarokoOpen Ocean
TOPlist
Square 300 Golf.cz