Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Čeští sportovci podpoří charitu

Kaskáda

20.3.2018

................................................  kaskada_golf_marathon_helps_logo

Vynikající čeští sportovci podpoří charitativní golfový turnaj na Kaskádě. Biatlonistka Gabriela Koukalová se zde představí také jako „spisovatelka“ a akci zakončí autogramiádou své knihy.

Horolezec Radek Jaroš, triatlonista Filip Ospalý, ultramaratonec Jiří Homoláč a především manželé Gabriela Koukalová a Petr Koukal – ti všichni se rozhodli 4. května v Golfovém resortu Kaskáda v Kuřimi u Brna podpořit jedinečný charitativní turnaj GOLF MARATHON CHARITY. Cílem organizátorů je zviditelnit a podpořit významné nadační fondy pro prevenci rakoviny STK pro chlapy“  a Ruce na prsa“.

Nadační fond „STK pro chlapy“ podporuje aktivní přístup mužů k vlastnímu zdraví, což dokládá osobním příběhem garant a především ambasador tohoto fondu, badmintonový reprezentant a olympionik Petr Koukal. Ten ve svých 25 letech překonal rakovinu varlat, po níž mohl dále aktivně pokračovat v kariéře vrcholového sportovce. Hlavním cílem paralelní kampaně „Ruce na prsa“ je zvýšit povědomí žen všech věkových kategorií o důležitosti pravidelného samovyšetření prsu, na které by mělo ve vyšším věku navazovat taktéž pravidelné mamografické vyšetření.

S osobnostmi nejen českého ale i světového sportu se osobně můžete setkat – a ve společném turnaji jako soupeři – utkat také Vy. Turnaj je otevřen pro golfové nadšence – jednotlivce nebo také pro firemní týmy. Herní systém se přitom přizpůsobí poslání celé akce. GOLF MARATHON CHARITY hrají dva hráči jedním míčem na 42 jamek. Počet jamek symbolicky představuje délku maratonského běhu. I boj s rakovinou je obrazně během na dlouhou trať, který si vyžaduje spoustu pevné vůle, odříkání, úsilí i oporu „podpůrného týmu“. Každý účastník získá potvrzení, že se stal GOLF MARATONCEM a obdrží také certifikát Prohmatu od školitelek z uvedených nadačních fondů.

gabi-kniha_oriznzutoDo turnaje se můžou přihlásit golfoví nadšenci i jednotlivé firmy, které svojí účastí takto zviditelní nanejvýš smysluplnou práci obou nadací. Účast atraktivních sportovních hvězd následně slibuje bohatý doprovodný program. Autogramiáda knihy JINÁ, kterou sama napsala Gabriela Koukalová, bude jeho vrcholem.

Přijďte se pobavit. Můžete strávit příjemný den v příjemné společnosti lidí, kteří mnohé dokázali nejen ve sportu. Sami přitom máte možnost podpořit svojí účastní na GOLF MARATHON CHARITY dobrou věc.

Více informací včetně přihlášek najdete na www.GolfMarathon.cz. Pokud se chcete stát partnerem nebo účastníkem turnaje, volejte na 603 82 82 42.

 

GOLF BRNO a.s.
Golf Resort KASKÁDA

Bc. Gabriela Tomíčková

Vedoucí marketingu
gsm: +420 728 612 252
e-mail: gabriela.tomickova@golfbrno.cz

TOPlist
Squaree 300
Karlovy Vary Square 300 od 29.4.2019