Aktuality z Kaskády

Kaskáda

16.3.2018

HŘIŠTĚ

V tuto chvíli máme otevřený Driving Range a cvičné plochy. Prozatím zůstává otevřená Akademie a  Železná devítka se hrou na zimní greeny. Otevření dalších devítek (kamenné a dřevěné) a přechod na letní greeny závisí pouze a jenom na počasí. Předpověď počasí bedlivě sledujeme. Aktuality z hřiště najdete na našem fb a webových stránkách.

DRIVING RANGE ŽABOVŘESKY

S přicházejícím jarem se stěhuje odpaliště z indoorové haly zpět na trávu. DRIVING RANGE ŽABOVŘESKY můžete navštívit hned 30. 3. 2018 na Dni otevřených dveří. Na doprovodný program se můžou těšit děti i dospělí.

ZAJDA CUP

4. ročník Velikonočního ZAJDA CUPu proběhne na Zelený čtvrtek 29. 3. V nabídce už bude velikonoční menu a sváteční zábava. Nehraje se na stablefordové body, ale pro potěšení! Turnaj bude začínat ve 13:00 hod. postupným startem, těšit se můžete na žertovné vložené soutěže, které pobaví nejen dospělé, ale i děti. Přihlašovat se můžete sami na serveru ČGF, či emailem.

LETNÍ DĚTSKÉ KEMPY

Káskáda Golf Academy připravila golfové kempy, které jsou určeny pro děti od 4 let a to jak pro začátečníky, tak pokročilé mladé golfisty. Konají se v červenci a v srpnu přímo na Kaskádě. Zájemce o golf povedou profesionální trenéři, kteří je během čtyř nebo pěti dnů naučí základy této hry, případně jejich dovednosti zdokonalí. V ceně kempu je zahrnuto celodenní stravování a také půjčení golfového vybavení, pokud děti nemají vlastní. Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme, aby rodiče své děti přihlásili co nejdříve. Přihlašovat se můžete na tomas.kroupa@golfbrno.cz, tel.: 541 511 704, 734 418 880. Více podrobností naleznete zde.

GOLF MARATHON CHARITY 2018

V pátek 4. května proběhne jedinečný turnaj dvojic na 42 jamek. GOLF MARATHON na Kaskádě hrají dva hráči jedním míčem na 42 jamek v jeden den. Přihlaste svoji dvojici, reprezentovat můžete dokonce i svoji firmu! Více informací včetně přihlášek najdete na http://www.ceskaasociace.cz/akce/golf-marathon-team-maraton

RESATURACE

Restaurace Kaskáda si již tradičně připravila pro své hosty pestré velikonoční menu. Přijďte ochutnat ve dnech 26.3. – 2.4.2018.

TOPlist
Squaree 300
Karlovy Vary Square 300 od 29.4.2019