Podzimní sezóna na Black Bridge

Black Bridge Golf Resort

7.10.2019

Říjen je na Černém Mostě ve znamení finálových celoročních túr a symbolickým loučením s uplynulou sezónou. Proč symbolickým? Protože hřiště je otevřené po celý rok a zahrát si tady můžete třeba i v prosinci (pokud zrovna nebude hřiště pod sněhovou pokrývkou :)) Hřiště je aktuálně v perfektní kondici, přijďte ho otestovat třeba na těchto říjnových turnajích:

 

  1. října – Finále Prague Senior Golf Tour

Závěrečný turnaj celoroční túry pro muže od 55 a ženy od 50 let rozhodne o celkových vítězích. Umístění v žebříčku ale není podmínkou účasti, přijďte si zahrát jen tak pro zábavu.

  1. října – Finále Black Bridge Cool Golf Tour

V neděli 13. října se koná finále celosezónní túry Cool Golf Tour, nicméně turnaj je otevřený i hráčům, kteří túru přes rok nehráli. Po hře na Vás bude čekat grilované prasátko a na jamce č. 10 Vás určitě potěší ochutnávka koktejlů z whisky. Zároveň u příležitosti vyhlášení celkových vítězů túry předáme trofeje také našim mistrům na jamky.

  1. října - Podzimní Texas Scramble čtveřic

Tímto turnajem každoročně (ne)oficiálně uzavíráme uplynulou sezónu. Startuje se v 10:00 canon startem, těšit se můžete na snídani před hrou, občerstvení do hry a odpolední raut. Systém Texas Scramble patří mezi nejoblíbenější herní formáty, tak si sestavte svůj tým a přijďte si zahrát. :)

Na vyhlášení nejlepších flightů turnaje dorazí i zástupci nedalekého Dětského domova v Dolních Počernicích, kterým předáme šek na vybranou částku z prodeje míčků. Pokud se chcete také zapojit, na hlavní recepci si ještě posledních pár dní můžete zakoupit míček s logem Black Bridge, který pomalovaly děti z dětského domova. Jeden stojí 50 Kč.

 

Těmito turnaji to ale zdaleka nekončí. Ani v říjnu nepřijedete o klasické HCP úterky a od 19. října i na Podzimní turnaje, které budou pouze na snížení HCP. V sobotu 27. října se koná ProQuip Golf Cup s řadou vložených soutěží o zajímavé ceny. Sledujte náš turnajový kalendář, ať Vám žádný turnaj neuteče. :)

cm_650

 

TOPlist
Squaree 300
texas poslední turnaj