Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Červnové akce na Černém Mostě

Black Bridge Golf Resort

28.5.2019

Červnové akce na Černém Mostě. Na své si přijdou malí i velcí, muži i ženy. 

Srdečně zveme všechny golfisty a golfistky (nejen) v měsíci červnu na Černý Most. Čekají nás nejdelší dny z celého roku, a toho se musí náležitě využít! Pro ranní ptáčata jsme otevřeli hřiště ve vybraných dnech už od 6:00 za nejvýhodnější ceny za fee. Akce Buďte první na greenu běží od úterý do čtvrtka od 6:00 do 6:50.

Všechny slečny, ženy a dámy zveme na dámský turnaj Ladies Day, který se koná už tuto sobotu 1. června od 13:00. Minulý turnaj byl z důvodu nepříznivého počasí zrušený, takže o to zajímavější a nabitější doprovodný program nás čeká tentokrát.

O den později v neděli pořádáme na driving range od 13:00 Dětský den na golfu, kde si na své přijdou jak děti, tak i rodiče, golfisti i negolfisti. Těšit se můžete na (ne)golfové soutěže a nabitý program!

Úterý 4. června bude opět patřit ženám. Připojili jsme se k celosvětové akci Women´s Golf Day, a po celý den mají všechny ženy a dívky zlevněné fee na 9 jamek za 400 Kč a na 18 jamek za 800 Kč. A pokud máte ve svém okolí nějakou ženu, která by si chtěla golf vyzkoušet, určitě ji v tento den přiveďte za námi na driving range, od 13:00 do 15:00 se jim zdarma bude věnovat náš golfový trenér.

Na začátku sezóny jsme připravili ucelený tréninkový program pro hráče, kteří chtějí pod vedením trenérů potrénovat určitou herní oblast, a v sobotu 8. června nás čeká už 6. Tréninková sobota. S Jirkou Holým se zaměříme na tvarované rány a nakloněné roviny. Minimální účast jsou 4 hráči, max. 12 hráčů ve skupině.

A na závěr přidáváme tip na jeden zajímavý turnaj, tedy vlastně dva. V neděli 16. června se uskuteční dva turnaje Golf Channel Open s canon startem. Jeden od 8 hodin, druhý odpoledne od 14 hodin. Buďte i vy součástí nejdelšího turnajového dne na Černém Mostě. Program je mimořádně nabitý – na jamce č. 10 jsme připravili soutěž „Beat the PRO“ aneb buďte lepší, než profík Golf Channel Academy Aaron J. McAdam. Čekají na Vás také zajímavé ceny, např. účast v PRO-AM turnaji Slovakia Challenge v Penati v rámci Challenge Tour, VIP vstupy na turnaj D+D Real Czech Masters nebo věcné ceny od partnerů turnaje, kterými jsou GOLF HOUSE, PROQUIP, Noi Italia, Pilsner Urquell a Golf Resort Černý Most.

IMG_9944_650

 

TOPlist
Squaree 300
Karlovy Vary Square 300 od 29.4.2019