Šimon Zach na Faldo Series v Číně

18.03.2015 | Boris Šetina | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Šimon Zach

9. Faldo Series Asian Grand Final, Mission Hills, Shenzen, Čína (18. – 20.3.2015, časový posun + 7 hodin)

Pátek – finálové kolo
Šimon Zach ve třetím kole zahrál opět skvělých 68 úderů a dostal se do rozehrávky o vítězství s Japoncem  Yuki Kamasu (oba -9). V rozehrávce zvítězil Japonec a Zach získal 2. pozici. Na třetí pozici se umístil Američan Zachary Bauchou (-8). Zach zvítězil ve své kategorii do 18 let.

„Dnes pro mě skončil turnaj 9th Faldo Series Asia Grand Final. S výsledky 71,68,68 a konečným skóre -9 jsem šel do rozehrávky o celkové prvenství s hráčem Japonska. Rozehrávku jsem prohrál vlastními chybami a ačkoli jsem vyhrál svoji věkovou kategorii, celkové druhé místo má hořkou příchuť. Pouze se mi potvrdilo, ze jestli chci někdy hrát fakt dobře musím ještě sakra makat. Přes to všechno sem si turnaj moc užil a chtěl bych velmi poděkovat všem co mi drželi palce a všem co mě podporuji,“ uvedl Zach na svém FB profilu.

Čtvrtek – 2. kolo
Český hráč Šimon Zach se na Mission Hill zaskvěl výsledkem 68 ran (-4), složeným z pěti birdie a jednoho bogey.
Postoupil na 2. místo absolutní kvalifikace (-5)  a na 1. místo své kategorie dorostenců do 18 let. Do čela se postavil Japonec Yiuki Kamasu (-6).

 

Šimon Zach - Shenzen 2014

Středa – 1. kolo
Šimon Zach má za sebou první kolo asijského Grand Finále Faldo Series. Hrál šest birdie, tři bogey a jedno double bogey, celkem 71 ran, jednu pod par. V absolutním pořadí dělí 9. místo, v kategorii dorostenců je na 3. místě.
V absolutním pořadí i kategorii dorostenců do 18 let vede Japonka Yuki Shino (-4).

Před turnajem
Mladý český hráč Šimon Zach se opět účastní asijského finále Faldo Series Asia Grand Final v čínském Shenzenu. Do resortu Mission Hill byl pozván jako  hráč finále americké Faldo Series v Greenbrieru. Resort má s Mission Hills na ostrově Hainan, kde nedávno hrála Spilková společné jméno, protože jde o dva resorty stejného provozovatele. Tento komplex se sedmi hřišti se však nachází asi sedm set kilometrů na severovýchod, severně od Hongkongu. Loni zde Zach skončil v Top 10 na 8. místě.

 

Odkazy: … Mission HillsHřiště na satelitní mapěFaldo series na Facebooku …  Faldoseries na TwitteruFacebook Šimona ZachaStránky českého Faldo Series