Woods stále marně hledá titulního sponzora

08.12.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Tiger Woods

Podle deníku Daily Bulletin se na nedělní kolo turnaje Wolds Challenge přišlo podívat 16 981 diváků. Reportéři jen žasli nad tím, jak velké skupiny lidí s hráči chodily, a aby také ne, když se objeví Tiger Woods v Kalifornii. Navíc má za ta léta turnaj již velmi dobře zavedené jméno, které stále roste na hodnotě. Také naštěstí nebyla velká zima a déšť se lidem lépe snášel.

Během všech turnajových kol se na hřišti vystřídalo 66 520 diváků a postarali se tak o druhou nejvyšší návštěvnost ve čtrnáctileté historii turnaje World Challenge. Nicméně, turnaj stále shání hlavního sponzora, mezi ty minulé patřily například společnosti Chevron a Target. Letos se turnaj konal bez hlavního sponzora, jako druhý sponzor byla letos společnost Northwestern Mutual.

Informaci, že Woodsova nadace Tiger Woods Foundation hledá sponzora pro rok 2013, potvrdil i generální ředitel nadace, Greg McLaughlin. Podle něj se tento rok nadace snažila více propagovat a také zlepšit účast velkých jmen na celé akci a podle všeho se jim to podařilo. Několik společností prý projevilo zájem, tak uvidíme, jak se bude jmenovat turnaj příští rok.

 

Aneta Zárubová