ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Woods se rozhodl vybojovat si cestu na Ryder Cup

06.08.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Velmi sebevědomě znějící Tiger Woods vyvrátil všechny pochybnosti ohledně své snahy dostat se do amerického týmu pro Ryder Cup, který se koná v říjnu ve Walesu.  Nicméně, Woods se do týmu může dostat pouze na základě svých výsledků, ne na základě své reputace.

Na středeční tiskové konferenci při příležitosti turnaje WGC-Bridgestone Invitational, odmítl spekulovat o možnosti účastnit se turnaje díky volbě kapitána.

“Jsem připraven si na Ryder Cup vybojovat cestu sám,“ řekl hráč novinářům, když se ho ptali, jestli by volbu kapitána, aby se stal součástí amerického týmu, přijal. Woods je nyní podle amerického hodnocení pro Ryder Cup na devátém místě. Top osm hráčů již automaticky tvoří tým.

Woodsův sebevědomý projev byl velkou změnou od jeho posledního veřejného výstupu, kdy přiznal, že jeho obavy z patování mu zničily týden výborných drivů na British Open na St. Andrews. Woods v rozhovoru uvedl, že mu velmi pomohlo pár lekcí v Orlandu a věří, že problém s patováním se týkal rychlosti. Přiznal se, že patování netrénoval, tak jak by měl.

Rozrušení, které bylo způsobeno jeho skandály, pro něj rok 2010 udělalo velmi složitým rokem. Věci se podle něj ale vrací do normálu a jeho skandály zdaleka prý nejsou tím jediným důvodem, proč v poslední době netrénoval jako dříve. „Vše se změnilo s příchodem dětí,“ řekl.  Woods moc dobře ví, že jeho přijetí do týmu Ryderu Cupu vyřeší úspěšný srpen.


Aneta Zárubová


Počet přečtení: 1 427
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017