Woods půjčil zraněné Lindsey Vonn své soukromé letadlo

10.02.2013 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Lindsay Vonn

Tiger Woods se zachoval jako opravdový gentleman. Zraněné lyžařce Lindsey Vonn půjčil své letadlo, aby mohla krátce po pádu v úterním super-G na mistrovství světa ve Schladmingu opustit Rakousko. Zprávu přinesl webový portál TMZ.com.

Ten zveřejnil fotografii lyžařky s berlemi, jak v pátek na jednom z rakouských letišť nastupuje do privátního letadla. Vonn si zpřetrhala dva vazy v pravém kolenu a také utrpěla frakturu holeně. Situace byla tak vážná, že musela být ze svahu vrtulníkem převezena do nemocnice.

V lednu média referovala o tom, že Woods a Vonn tvoří nový pár. Spekulace začaly tím, že se Woods na své cestě do Abú Dhabi zastavil v Salcburku, kde Vonn poskytovala televizní interview.

Mluvčí lyžařky oznámil, že Vonn odmítá podávat jakékoliv informace o svém soukromém životě. Minulý rok Vonn přiznala, že jsou s Woodsem přátelé a zná ho od dob, kdy její bratr učil lyžovat Woodsovy děti. Oba sportovci jsou po nedávném rozvodu. Lyžařka příští týden podstoupí operaci kolena v Coloradu a podle svých slov pevně doufá, že bude schopna opět nastoupit v plné síle na zimní olympijské hry, které se konají příští rok v Soči.

 

Aneta Zárubová

 

 

.