Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Woods půjčil zraněné Lindsey Vonn své soukromé letadlo

10.02.2013 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Lindsay Vonn

Tiger Woods se zachoval jako opravdový gentleman. Zraněné lyžařce Lindsey Vonn půjčil své letadlo, aby mohla krátce po pádu v úterním super-G na mistrovství světa ve Schladmingu opustit Rakousko. Zprávu přinesl webový portál TMZ.com.

Ten zveřejnil fotografii lyžařky s berlemi, jak v pátek na jednom z rakouských letišť nastupuje do privátního letadla. Vonn si zpřetrhala dva vazy v pravém kolenu a také utrpěla frakturu holeně. Situace byla tak vážná, že musela být ze svahu vrtulníkem převezena do nemocnice.

V lednu média referovala o tom, že Woods a Vonn tvoří nový pár. Spekulace začaly tím, že se Woods na své cestě do Abú Dhabi zastavil v Salcburku, kde Vonn poskytovala televizní interview.

Mluvčí lyžařky oznámil, že Vonn odmítá podávat jakékoliv informace o svém soukromém životě. Minulý rok Vonn přiznala, že jsou s Woodsem přátelé a zná ho od dob, kdy její bratr učil lyžovat Woodsovy děti. Oba sportovci jsou po nedávném rozvodu. Lyžařka příští týden podstoupí operaci kolena v Coloradu a podle svých slov pevně doufá, že bude schopna opět nastoupit v plné síle na zimní olympijské hry, které se konají příští rok v Soči.

 

Aneta Zárubová

 

 

.