Woods zahrál nejhorší kolo na PGA Tour

31.01.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Druhé kolo Waste Management Phoenix Open přineslo naprostý kolaps Tigera Woodse. Na turnaji končí i Phil Mickelson a Jason Dufner. Do vedení se dostal Martin Laird. Hráčům nepřálo počasí a kolo se opět nestihlo dohrát pro tmu.

Tiger Woods zahrál své historicky nejhorší kolo na PGA Tour. Celkově za kolo zapsal 82 úderů. Opět ho trápil nepřesný driver a krátká hra. Právě v oblasti greenu Woodsovi rychle přiskakovaly rány. Buďto se přihrávkou nedostal ani na green nebo v dalším případě ho doslova přeletěl.

Doposud nejhorším jeho výsledkem za kolo, na PGA Tour, bylo 81 ran na British Open v roce 2002. Nikdo nemohl čekat, že po návratu bude Woods hned vyhrávat, ale to, že může celkově skončit na turnaji úplně poslední, určitě překvapilo všechny. Woods se odjel domů připravovat na další pokračování PGA Tour, které ho čeká za týden.

Do vedení se po druhém kole vyšvihl Martin Laird, který stejně jako včera předvedl 66 úderů. Druhé místo se ztrátou dvou ran patří Danielu Bergerovi. Třetí je Justin Thomas se ztrátou další rány. Na děleném čtvrtém místě se pak tlačí největší favorité na celkové vítězství. Jsou mezi nimi mimo jiné Bubba Watson, Ryan Palmer a Zach Johnson.

S turnajem se společně s Woodsem loučí také Phil Mickelson a Jason Dufner, kterým na hranici cutu chyběli dvě rány.

 

.