Obrovský úspěch Vlčkové na Symetra Tour – 5. místo

19.05.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
VlckovaObecnak17b

Karolína Vlčková

Symetra Tour – Symetra Classic, Davidson, Severní Karolína, USA (17. – 19.5.2018, -6 hodin)

Sobota – dohrávka 2. kola
Vlčková po přerušení zahrála double bogey na čtrnáctce. Opravila ho berdíkem na šestnáctce a kolo uzavřela na výsledku 70 ran, dvě od par. V turnaji zkráceném na dvě kola skončila na skvostné 5. pozici (E).
O vítězce rozhodla rozehrávka mezi Švédkou Jenny Haglund a Filipínkou Dottie Ardina (obě -10). Berdíkem na první jamce rozehrávky rozhodla pro sebe Švédka Haglund.

Další pozice: 10. Popov, Anannarukarn (+1), 16. Lampert (+2), 28. Szokol (+3), 37. VanDam (+4), 43. L.Hall, Cowan, Itturios (+5).

„Prvni TOP 5. Byl to narocny turnaj, hodne deste, preruseni hry a trpelivosti. Lets keep working. Step by Step,“ komentuje úspěch Vlčková na svém Facebooku.

Za páté místo obdržela česká hráčka první větší prémii ve výši 6.622 dolarů a posunula se na 23. místo žebříčku Symetra Tour.

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové kompletního 2. kola

VlckovaSkore2kfin

 Konecný leaderboard

Leaderboard

.

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Pátek – 2. kolo přerušeno, turnaj zkrácen
Páteční druhé kolo zůstalo nedohráno kvůli bouřkám, které zatopily hřiště, mnoho hráček ani neodstartovalo. Dohrávat se bude v sobotu.
Turnaj byl zkrácen na 36 jamek, třetí kolo bylo zrušeno.
Karolína Vlčková přerušila po dvanácti jamkách s fantastickým stavem tři rány pod par. Startovala z desítky a v první devítce uhrála čisté tři birdie. Z druhé devítky odehrála tři jamky a musela ze hřiště. V průběžném pořadí je na zatím 4. místě s dílčím celkovým skore -1, které dává tušit další průchod cutem. Ten je aktuálně na hranici +4.

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – nedohrané 2. kolo

VlckovaSkore2k

.

Video z Facebooku Vlčkové – Trochu tady prší

.

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Čtvrtek – 1. kolo
Byl to boj s deštěm a mokrým hřištěm. Vlčková se v první devítce trápila, padaly jenom bogey, po sedmi jamkách už byly čtyři. V polovině kola byla čtyři údery nad parem s chmurnou vyhlídkou na postup. Pak ale hru zlepšila a po sedmi parech vysvitlo na patnáctce první birdie. Přidala ještě jedno na osmnáctce a kolo uzavřela výsledkem 74, dvě rány nad par.
Herní podmínky trápily i ostatní, čísla byla vysoká, pod par se dostalo jen pět hráček. Takže je z toho pro Vlčkovou skvělá 28. pozice (+2), s jednou ránou náskoku na předpokládanou hranici cutu v druhém kole.

Vede Filipínka Dottie Ardina (-3).

Další pozice: 2. Bregman (-1), 6. Anannarukarn (E), 16. Strom, Cowan, Itturios, Haglund (+1),  49. Szokol, Meadow, Dreher, Ricordeau, Lampert (+3), 68. L.Hall (+4), 98. Thomas (+6)

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – 1. kolo

VlckovaSkore1k

.

Vlčková na River Run CC

Vlčková na River Run CC

Úvod
Karolína Vlčková vstoupí ve čtvrtek do pátého turnaje letošní účasti na americké profesionální Symetra Tour. Na startu bude 144 hráček bojovat o podíl z prize money ve výši 175.000 dolarů. Loňské vítězství bude obhajovat bude v Česku dobře známá vítězka LET z Dýšiny – Dánka Nanna Koertz Madsen.

Z dalších nám známých hráček budou na startu MacLaren, obě Sanz Barrio, Hall, Popov, Itturios, Cowan, Rosza nebo He. Z předních míst žebříčku Symetra nebudou chybět Szokol, Meadow, Ardina nebo Thomas.

Tříkolový Symetra Classic se odehraje na hřišti River Run Country Clubu v Davidsonu. Hřiště má par 72 a délku 5.696 metrů.

Dotace turnaje je 175.000 dolarů. Loni zvítězila Dánka Nanna Koertz Madsen.

Leaderboard

Odkazy:    River Run CC     Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje   Facebook Vlčkové     Instagram Vlčkové

Z tréninkového kola na River Run

.