Vlčková na Symetra Tour poosmnácté

17.09.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Symetra Tour – Murphy USA El Dorado Shootout, El Dorado, Arkansas, USA  (14. – 16.9.2018, -7 hodin)

Karolíně Vlčkové se v posledním měsíci nedaří. Po skvělém 8. místě na PHC Classic a ještě lepším 4. místě na následujícím  Firekeepers, neprošla na minulých dvou turnajích cutem.
Tento víkend, v osmnáctém turnaji kalendáře Symetra Tour – Murphy USA El Dorado Shootout prošla cutem, ale umístění nic moc. Obsadila poslední, 59. místo (76,73,85 +18). Finálové kolo hrála 85 úderů, bez birdie, se třemi double bogey a sedmi bogey, třináct úderů nad parem. Je to její nejhorší kolo sezóny, jediné s osmičkou na začátku.
„Trošku nás to hřiště tady masakruje,“ postěžovala si Vlčková před třetím kolem. „Nejnáročnější a zároveň nejlepší a nejkrásnější hřiště, které jsme zatím hrály,“ hodnotila hřiště Mystic Creek GC. O jeho obtížnosti svědčí vítězné celkové skore pouhých pět ran pod par a to, že pod par se dostalo pouze pět hráček z devětapadesáti.

Zvítězila Korejka Hyermin Kim (-5).

Další umístění: 3. Ardina (-1), 6. Szokol (E), 13. Meadow (+3), 17. Gabsa (+4), 38. Haglund (+8).

Vlčková vynechává 19. turnaj – Guardian Championship v Alabamě.

„Tak včera to vypadalo, že jsem si opravdu spatně nabrousila tužku,“ posteskla si na Facebooku Vlčková. „Vyrážím zpět domu do Gainesville trochu si odpočinout a připravit se na posledni dva turnaje.

Do konce sezóny zbývají Vlčkové dva turnaje. Před turnajem v  El Doradu byla Vlčková na 41. místě žebříčku, daleko od desátého, posledního postupového místa do LPGA. Po tomto víkendu  ustoupila na 44. pozici. Pokud v některém z dalších turnajů neobsadí přední místa, rýsuje se další sezóna pobytu v Symetra Tour.

Konečné výsledky

Odkazy:   Mystic Creek GC    Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje

.