Vlčková na Symetra Forsyth – 36. místo

14.06.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Symetra Tour – The Forsyth Classic, Decatur, Illinois, USA (14. – 17.6.2018, -6 hod)

Neděle – 3. kolo
Vlčková se v posledním kole zhoršila, hrála čtyři bogey a jediné birdie, 75 ran. Zhoršení způsobila ledvinová kolika a s tím se špatně hraje. S celkovým skore -5 skončila na 36. místě.
Po Forsyth Classic je Vlčková na 27. místě žebříčku Volvik race for the card.

Zvítězila Němka Isi Gabsa v rozehrávce s Američankou Jillian Hollis (obě -13). Třetí místo dělí čtveřice hráček McPherson, Kwak, Srisawang a Leoona Maguire (všechny -10).

Další umístění: 7. Meadow (-9), 7. Rozsa (-9), 17. Ardina, P.Sanz Barrio (-7), 29. Haglund (-6), 36. Thomas, MacLaren, Strom (-5), 46. Szokol (-4), 59. Piccio (-1).

„To byla jizda. Vstoupit do turnaje jako se mi povedlo tento tyden, je vzdycky super. Turnaj se nevyvinul, tak jak jsem chtela. Na nestesti jsem pred finalovym kolem prodelala ledvinovou koliku. Kdo zazil, tak vi. I presto jsem bojovala az dokonce. Spousta pozitivnich poznatku do budoucna! What doesnt kill you makes you stronger,“ popsala na Facebooku

Konečné pořadí

.

..

Vlckova129

Karolína Vlčková

Sobota – 2. kolo
Vlčková zahájila ve velikém stylu, když první kolo hrála sedm čistých birdie, 65 ran, sedm pod par a přenocovala na prvním místě leaderboardu.
V druhém kole hrála čtyři birdie a tři bogey, 71 ran, jednu pod par. S celkovým skore -8 je na 5. místě, které dělí s dalšími čtyřmi hráčkami.
Vlčková hravě zdolala osmý cut Symetra Tour.

Vede Thajka Nontaya Srisawang (-12) před Němkou Isi Gabsa (-11) a dvojicí Jenny Haglund-Jilian Hollis (-9).

Další pozice: 5. Rosza, P.Sanz Barrio (-8), 10. Leona Maguire (-7), 17. Meadow (-6), 25. Piccio (-5), 39. Ardina, MacLaren, Szokol, Strom (-4), 54. M.Sanz Barrio, Thomas, He (-3).

Cutem neprošly: Itturios, Chung, Anannarukarn, Schechter, Silvers, Riddestrom, Lisa Maguire.

Rozhovor s Vlčkovou – 1. kolo

Leaderboard

.

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Úvod
Česká profesionálka Karolína Vlčková, působící v USA, bude hrát osmý turnaj sezóny Symetra Tour. Ve všech předchozích byla úspěšná, vždy prošla cutem. Nejlépe se umístila na Symetra Classic na 5. místě. Přesto, že je „rookie“ neboli nováček, dosahuje běžného umístění mezi čtvrtou a šestou desítkou.

The Forsyth Classic je nejstarším turnajem Symetra Tour. Hraje se 35. ročník. Koná se v Decaturu, hodinku cesty autem východně od hlavního města Springfieldu.

Dějištěm je hřiště Hickory Point GC s parem 72. Hrají se tři kola, po druhém kole přijde cut pro 60 hráček a dělená místa.

Na startu bude většina hráček ze špičky žebříčku, např. Haglund, Szokol, Ardina. Meadow Anannarukarn a další.  Po dlouhé době vidíme i kdysi nejlepší světovou amatérku Leonu Maguire a její dvojče, sestru Lisu z Irska, soupeřky Vlčkové z dorosteneckých let.

Dotace turnaje je 130.000  dolarů, loni zvítězila Thajka Chorphaka Jaengkit (-12).

Leaderboard

Odkazy:   Hickory Point GC      Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje      FB Vlčkové   Instagram Vlčkové

.