Vlčková na Symetra – devátý cut a 41. místo

24.06.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Symetra Tour – Island Resort Championship, Harris, Michigan, USA (22. – 24.6.2018, -6 hodin)

Neděle – finálové kolo
V posledním kole hrála Vlčková tři bogey a jediné birdie, 74 ran, dvě nad par. Výsledek odeslal českou hráčku na konečné 41. místo (-1). Pozici sdílí s kamarádkou Miou Piccio, Laurou Wearn a čtyřkou aktuálního žebříčku Stephanie Meadow.

Zvítězila Číňanka Ruixin Liu  před Korejkou Min Seo Kwak a a Američankou Lori Beth Adams (obě -8).

Další umístění: 4, Ricordeau (-7), 9, Yoktuan (-6), 15. Gabsa (-5), 22. Ardina, MacLaren (-4), 29. Schchter (-3), 31. Riddestrom, Strom (-2), 41. Wearn, Piccio, Meadow, 53. Haglund (E).

Další turnaj hraje Vlčková příští víkend v ohijském Cincinnati.

Konečné pořadí

Skorkarta Vlčkové – finálové kolo

SCVlckovaMichigan_4kb

.

 .

VlckovaSerena

Karolína Vlčková

Sobota – 2. kolo
Karolína Vlčková má za sebou vyrovnané kolo v paru s jedním birdie a jedním bogey. Hrála o tři údery víc než předchozí den a  ustoupila na 21. místo (-3). Po deváté na Symetra Tour 2018 prošla cutem.
V čele je tajvanská Číňanka Ssu-Chia Cheng (-9) před Američankou Ester Lee (-8). Třetí pozici (-7) dělí čtveřice hráček Gabsa, Johansson, Adam a Dubreuil.

Další pozice:  9. Ricordeau (-5), 21. Schechter, Ardina, Ridderstrom, Meadow (-3), 36. Haglund, Piccio (-2), 47. Anannarukarn, Wearn, Popov (-1).
Cutem neprošly:  Silvers, He, Itturios, Thomas,  Stahle, L. Maguire.

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – 2. kolo
SCVlckovaMichigan_2k

.

VlckovaObecnak17b

Karolína Vlčková

Pátek – 1. kolo
Zdravotní potíže jsou zřejmě pryč. Vlčková vstoupila do Island Resort Championship skvělým výsledkem. Hrála šest birdie, jedno bogey a jedno double bogey. Je z toho 11. místo (-3).
Vede Američanka Esther Lee (-7), před trojicí Fatima Fernandez Cano, Desiree Dubreuil a Meghan Mac Laren (všechny -6).

Další pozice: 11. Piccio, Itturios, Gabsa (-3), 23. Srisawang, Meadow, Strom (-2), 43. Thomas, Ridderstrom, Schechter, Anannarukarn, Ardina (-1), 65. Haglund (E), 81. Chun, Lampert (+1), 128. Szokol (+4).

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – 1. kolo

SCVlckovaMichigan_1kb

.

 

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Úvod
Osm turnajů, osm cutů, 37. místo v žebříčku a 11.000 dolarů výdělku. To je dosavadní velmi dobrá bilance Karolíny Vlčkové v jejím prvním ročníku Symetra Tour. Zatím nezaváhala ani jednou, v každém turnaji byla na penězích. V minulém turnaji v Illinois začala skvěle, po prvním kole dokonce vedla, pak ji ale přemohly bolestivé zdravotní potíže a skončila na 36. místě.

Na start turnaje Symetra Tour se v Michiganu postaví po deváté. Soupeřky jsou stále ty samé. Haglund, Szokol, Meadows, Ardina, Rosza, Itturios, Silvers, Stahle a další, které stejně jako Vlčková rotují po turnajích

Hřiště Sweetgrass GC v Harrisu má par 72 a délku 5.745 metrů.

Dotace turnaje  je, 175.000 Loni vyhrála Ema Talley.

Odkazy:  Sweetgrass GC   Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje   FB Vlčkové   Instagram Vlčkové

.

.