Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Vlčková a Váňová na Symetra Tour

09.09.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Symetra Tour – Garden City Charity Classic, Garden Ciry, Kansas, USA (6. – 8.9.2019, -7 hodin)

Neděle – finálové kolo
Karolína Vlčková dosáhla jednoho z největších úspěchů v letošním ročníku Symetra Tour. Prošla cutem a po třech kolech 74,70,70  dosáhla na skvělé 28. místo (-2).  Druhá česká hráčka na turnaji Šideri Váňová neprošla cutem po výsledcích 79 a 76 +11.

O vítězství hrály rozehrávku Thajka Mind Muangkhumnsakul s Mexičankou Alejandrou Llanezza. Na druhé jamce zvítězila Mexičanka

Další umístění: 6. Ree (-7), 8. Lee, Granada, Coleman (-6), 19. Irurrioz (-4),   23. Kwak, Cheng (-3), 59. Leona Maguire (+7).
Cutem neprošly: Rozsa, Tavatanakit, Pogacar, Danielson, obě Sanz Barrio.

Vlčková získala odměnu za umístění 1.477 dolarů a v žebříčku se posunula na 101. místo.

Konečné pořadí

Skorkarta Vlčkové 3. kolo

VckovaGarden19_3k

„Z Garden City, Kansas jsem zrovna po 18 hodinove ceste dorazila do Auburn, Alabama. Tady je mensi popis turnaje v Garden City,“ píše na svém Facebooku Vlčková.
„Posledních pět jamek dohrávky následujícího dne po preruseni hry, protoze uz byla tma, bylo docela tezkych a stresujicich. Na 12. jamce jsem neměla z druheho kola dohraný hodně dlouhý pat, protože už jsem ho nechtěla dohrávat za tmy. A než jsem se rozehrála, tak jsem si připravovala poměrně těžké pozice – do paru nalejvaný pat metr a pul, záchrana do paru poté, co větve zachytily můj míč a já zvládla pěkný výklep, ale bohužel hodně odjel až za grýn, pak me cekal meter a pul pat z kopce dolů – uf.
Ale pak na paru 3 neproměněná šance do birdie a nakonec na poslední jamce proměněné birdie ze 3 mertru skvela odměna za ten stresík. Treti kolo jsem hrala stabilni golf az na chybu ktera me stala double bogie na devate jamce. Jinak turnaj hodnotim velice pozitivne. Uz mi na konci dochazely sily, protoze jsem se z zaludecni chripky/virusu nevzpamatovala az do stredy pred turnajem. Jsem rada ze jsem byla schopna sebrat bsechny sily ktere mi zbyvaly a hrat az do konce a nevzdat to! . Tedka me ceka tyden volno a pak zaver sezony. Lets go

.

Karolína Vlčková - Šideri Váňová

Karolína Vlčková – Šideri Váňová

Pátek – 1. kolo
Vlčková 74, Váňová 79 ran  je výsledek prvního kola českých hráček. V probíhajícím kole je Vlčková na 73. místě pořadí (+2), Váňová na 125. místě (+7).
Cut pro druhé kolo je aktuálně na hodtoě +1.

Vede Mexičanka Alejandra Llanzza (-5).  Druhou pozici dělí Američanky Catherine O´Donnell, Megan Vaughn, Jenny Coleman a Španělky  Fatima Fernandez Cano a Maria Parra, všechny -4.

Další pozice:   7. Ree (-3), 16. Granada (-2), 23. Tavatanakit (-1), 37. Leona Maguire, Lee, Kwak (E).

Leaderboard

 

Úvod
V Garden City na západě státu Kansas se od pátku do neděle koná dvacátý turnaj kalendáře Symetra Tour 2019. Účastní se obě české profesionálky Karolína Vlčková a Šideri Váňová.

Mezi soupeřkami budou Leona Maguire, Granada, Szeryk, Ree, Tavatankjit, Boulden, Kwak, Lee, Iturrioz.

Hraje se v kraji tisíců kruhových polí na hřišti Buffalo Dunes GC s parem 72 a délkou 5.943 metrů.

Dotace turnaje je 175.000 dolarů. Loni zvítězila Američanka Allyssa Ferrell (-16).

Leaderboard

Odkazy:   Buffalo Dunes GC   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje

.