ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Vítr v Maroku je zrádný

02.04.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

V druhém kole turnaje Lalla Mereyem Cup začínala Klára Spilková v devět hodin čtyřicet hodin marockého času. Čekaly jsme, že tou dobou bude velký vítr, ale neočekávaly jsme takový uragán.  Na první a druhé kolo turnaje se od cvičných kol totiž podstatně změnilo počasí a začal vát horký vítr z pevniny, namísto příjemného vánku od moře.

Počasí vypadalo tak, že v ranních hodinách vítr začal nabírat na síle, v poledne byl nejsilnější a pak utichal. Kolem čtvrté hodiny už bylo naprosté bezvětří. Této výhody využila i Klára v prvním kole, kdy sice ještě za větru ve dvě hodiny začínala, ale druhou devítku šla již nerušena počasím. Tedy pokud se nepočítá neskutečné horko, které zde panuje.

V druhém kole jsme ale čelily nepříjemným poryvům větru s pískem, který štípal do očí. Vítr se tak zcela jistě podepsal na skóre mnoha hráček. Cut byl až na plus devíti. Klára bojovala velmi statečně a údery, které jí vítr odnesl, s neuvěřitelnou přesností přihrávala na green.

Uvidíme, co vítr přivane v nadcházejících kolech. S Klárou jsme se byly podívat na gala večeru Ladies European Tour a European Tour, kde byli přítomni i mužští hráči. Součástí byla i zajímavá módní přehlídka šatů jedné marocké návrhářky a předávání cen vítězům  pro-amu. 

Aneta ZárubováPočet přečtení: 2 673
Komentáře
 • Aleš Kamarád napsal:

  Výborně holky!!! Držíte se super. Zítra to Klárka rozbalí a TOP 10 je tam. Držím a budu držet všechny palce. Hodně štěstí na finálový den.

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017