DRFG – left
DRFG – right
DRFG – top

Veselé vizitky velkého vrcholu

19.09.2013 | Antonín Ebr | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

East Lake GC v počítačové hře

Vrchol PGA Tour v podobě Tour Championship nabízí zajímavý pohled hned na čtvrteční první kolo. Jaká bude atmosféra ve flightech? Mezi elitu se profesionálové probojovali, velké peníze jim již neuniknou, ale jen někdo předvede golf s velkým „G“. Kdo bude pro českého televizního diváka zajímavý? Podívejme se na zajímavé dvojice finále FedEx Cupu.

Donald – D. Johnson
Luke Donald prožívá velký pád a nebude mít motivaci hrát o zadní pozice. Ztratil prý kontrolu nad svým švihem a angažoval trenéra Chucka Cooka. Dustin Johnson se zasnoubil s extravagantní dcerou slavného hokejisty Paulinou Greztky a má zřejmě nyní jiné starosti.

García – Weekly
Sergio García trpí, protože po roztržce s Tigerem mu američtí fanoušci dávají jasně najevo svůj názor a schválně ho ruší. Ustojí to? Boo Weekly je letos až příliš nenápadný a stěžuje si, že není vidět v televizi. Dočkáme se bučení v přímém přenosu?

Furyk – Watney
Jim Furyk prožívá snové období a jeho kritici mlčí. Pryč jsou časy, kdy jeho švih popisovali jako „když had škrtí chlapa v telefonní budce“. Nick Watney se sice v posledním měsíci zlepšil ze všech nejvíce, ale nezastírá zklamání, že neobdržel divokou kartu na Presidents Cup.

Rose – Snedeker
Justin Rose byl na předešlém turnaji jako Alenka v říši divů. Při cvičném švihu trefil řízkem vlastní míček a vyfasoval trest. Brandt Snedeker prozradil, že je frustrovaný, když vidí kolegy předvádět skvělé výkony a třeba i výsledek 59. Závist neplodí nic dobrého.

DeLaet – Mickelson
Kanaďan Graham DeLaet by byl asi nejpřekvapivější vítěz FedEx Cupu. nemožné to ale není. Musí vyhrát v Atlantě a doufat, že Woods a Stenson skončí nejlépe třetí. Phil Mickelson hraje jak tělo bez duše, údajně má rodinné problémy. Nikdo neví jaké, ale omluvit se z pro-amu, jak to udělal před týdnem, značí, že asi vážné.

Kuchar – Stricker
Matt Kuchar přiznal, že golf má jako drogu, a vysvětlil tak důvod svého nezničitelného úsměvu, který nemizí ani po double bogey. Kdyby Steve Stricker neměl reálnou šanci na celkové vítězství, odjel by s kamarády lovit jeleny. Je to opravdu vášnivý nimrod.

Scott – Z. Johnson
Adam Scott žije s blonďatou Švédkou a bývalou au-pair Marií Kojzar. Musí si dávat pozor na nevěru a její následky á la Tiger. Nudný patron Zach Johnson má nyní na greenu formu jako hrom a těší se, že bude na tour hrát ještě dlouho. Diváci se také těší?

Woods – Stenson
Tiger Woods v této sezoně třikrát nechtěně ukázal, že je na štíru s pravidly. Před Tour Championship by si je měl přečíst a zřejmě i vzít do bagu. Budou se hodit! Henrik Stenson se nyní trápí, což dokázal před pár dny, kdy po ráně do vody roztřískal driver, který použil u dropování. Udrží nervy ve finále?

Počet přečtení: 1 927
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017