Upírka hraje golf

30.08.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Nejlépe placená hollywoodská herečka současnosti je novou fanynkou zeleného sportu. Kristen Stewart, kterou většina zná jako Bellu z upíří ságy Twilight, si minulý rok vydělala 34,5 miliónů dolarů, což je zhruba 672 656 000 korun. V každoročním žebříčku časopisu Forbes se tak objevila na prvním místě mezi herečkami v Hollywoodu.

Na golfu byla několikrát zachycena fotografy a podobně jako Bella v Twilight, je i její styl oblékání na golf velmi jednoduchý. Golfovou etiketou si evidentně neláme hlavu, jak dokazuje její vytahané tričko bez límečku. Nepřidaly tomu ani extrémně krátké šortky. S vlasy si ten den také nedělala příliš starostí a vše dovršily její prstové boty, které jsou nyní velkým hitem hlavně pro běžce. Na golfu je poprvé vyzkoušel Oliver Wilson na turnaji Dubai World Championship.

Nad hereččiným outfitem by se pozastavil ne jeden golfový klub alespoň trochu dbající na dodržování golfové etikety. Zkrátka zajímavý styl oblékání na golf. Naopak ve své nedávné kampani pro parfém Florabotanica, ukazuje Kristen svou více sofistikovanou tvář.

Kristen si byla zahrát se svým otcem Johnem, který dělá producenta a manažera známému komikovi a herci Georgi Lopezovi. Shodou okolností se Kristen nedávno jeho show zúčastnila jako host a Lopez jí obdaroval golfovými holemi. S tátou je pak šla hned vyzkoušet. Podle slov jejího otce a očitých svědků si v golfu vedla dobře.

 

Aneta Zárubová