ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Trápení Padraiga Harringtona

21.05.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Padraig HarringtonTrojnásobného vítěze majorů,Padraiga Harringtona na Players Championship před dvěma týdny sužovalo zranění krku, v úterý navíc plánuje podstoupit operaci pravého kolene.

Irský hráč se svěřil, že ho zranění kolene trápí už od prosince minulého roku, kdy si při fotbale poranil meniskus.  Po zhlédnutí rentgenových snímků mu lékaři poradili, aby dále operaci neodkládal. Hrozily by mu problémy s artritidou.

Osmatřicetiletý Harrington předpokládá, že po operaci bude muset být v klidu minimálně 14 dní, což mu znemožní účast na Wales Open a Ryder Cupu příští měsíc.

Hráč má ale v úmyslu být plně v kondici na U.S. Open, které se hraje od 17. do 20. června. „Měla by to být vcelku rychlá operace, a i doba rekonvalescence je velmi krátká, “ řekl hráč v rozhovoru minulé úterý. Podle Harringtonových slov je jeho zranění velmi bolestivé, ale hru prý ovlivňuje pouze, když se chce na greenu skrčit, aby přečetl paty.

Hráč, který na tour naposledy vyhrál v roce 2008 U.S. PGA Championship přitom cítil, že se jeho forma vrací, poté, co tento měsíc obsadil dělenou sedmou pozici na turnaji Wachovia v Severní Karolíně.

Harrington byl zarputilým kritikem starých greenů na hřišti Wentworth, a proto se v minulých letech 2008 a 2009 neúčastnil PGA Championship. Nicméně ho tento rok přilákaly změny, které na hřišti učinil světový hráč číslo 7, Ernie Els.

 

Aneta Zárubová

Aneta75P

Počet přečtení: 937
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017