Tiger Woods si do konce léta zřejmě zahraje

17.07.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky, V zahraničí
A A A

Vypadá to, že si Tiger Woods, i přes své zranění, pravděpodobně ještě do konce léta zahraje. Jeho dobrý kamarád a jediný profesionální golfista s indiánskou krví na PGA Tour, Notah Begay III. ho s informací předběhl a veřejně oznámil, že jeho spoluhráč z týmu Stanfordské univerzity bude hrát 31. srpna v jeho charitativním turnaji, Notah Begay III Foundation Challenge.

V prestižním turnaji hrají již tradičně smíšené týmy. Woods, který tento týden vynechal svůj již druhý major v řadě, British Open, ještě ale svou účast na charitativní akci nepotvrdil. Bývalá golfová superstar se nyní věnuje intenzivní léčbě a rehabilitaci své zraněné nohy. Begayova událost byla původně naplánována na 5 července, ale odložila se, aby měl Woods více času právě na léčbu.

Begay také oznámil jména dalších hráčů, kteří budou hrát v turnaji na hřišti Turning Stone Resort poblíž Verony ve státě New York. Budou mezi nimi například Rickie Fowler, nebo Hunter Mahan. Budou hrát s hráčkami z LPGA Cristie Kerr, Suzann Petersen, Natalií Gulbis a Annikou Sorenstam.

Finance získané touto událostí půjdou, jako každý rok  na pomoc mladým, rodilým indiánům.


Aneta Zárubová