Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Tiger Woods si do konce léta zřejmě zahraje

17.07.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky, V zahraničí
A A A

Vypadá to, že si Tiger Woods, i přes své zranění, pravděpodobně ještě do konce léta zahraje. Jeho dobrý kamarád a jediný profesionální golfista s indiánskou krví na PGA Tour, Notah Begay III. ho s informací předběhl a veřejně oznámil, že jeho spoluhráč z týmu Stanfordské univerzity bude hrát 31. srpna v jeho charitativním turnaji, Notah Begay III Foundation Challenge.

V prestižním turnaji hrají již tradičně smíšené týmy. Woods, který tento týden vynechal svůj již druhý major v řadě, British Open, ještě ale svou účast na charitativní akci nepotvrdil. Bývalá golfová superstar se nyní věnuje intenzivní léčbě a rehabilitaci své zraněné nohy. Begayova událost byla původně naplánována na 5 července, ale odložila se, aby měl Woods více času právě na léčbu.

Begay také oznámil jména dalších hráčů, kteří budou hrát v turnaji na hřišti Turning Stone Resort poblíž Verony ve státě New York. Budou mezi nimi například Rickie Fowler, nebo Hunter Mahan. Budou hrát s hráčkami z LPGA Cristie Kerr, Suzann Petersen, Natalií Gulbis a Annikou Sorenstam.

Finance získané touto událostí půjdou, jako každý rok  na pomoc mladým, rodilým indiánům.


Aneta Zárubová