Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Tiger Woods při otevření svého nového školícího centra

15.10.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Všichni asi víme o Tigerově pošramoceném osobním životě. Zatímco zřejmě ztratí své prvenství ve světovém golfu a tím pádem i další část podpůrných peněz, nelze říci, že je zas tak špatný. Podle deníku The Washington Post, byl Tiger v pátek ve Washingtonu, D.C., kde otevíral své již třetí školící centrum Tiger Woods Learning Center v areálu školy Cesar Chavez Public Charter School’s Capitol Hill. Tiger měl při té příležitosti také třicetiminutovou prezentaci a odpovídal na otázky přítomných žáků.

Podle Woodse je jeho nová škola sice menší ale technologicky daleko vyspělejší. První Tigerovo centrum je největší. Nachází se v Anaheimu v Kalifornii, dvě další centra jsou ve Washingtonu.

Woods si myslí, že pokud se jim podaří vše udělat zorganizovat, jako se to jim to již jednou podařilo v L. A., bude mít nová škola daleko větší úspěch. „Stačí se podívat na všechny ty lidi, kteří přišli. Pokud budou navštěvovat, co jsme vybudovali a poskytneme jim podobný standard i v jejich zemi, tedy nejen ve Spojených státech, ale také v zahraničí. Je to pro nás úžasný prostředek, pomocí kterého můžeme expandovat a pomoci více dětem po celém světě.

Woods také přiznal, co ho přimělo k tomu, že vybudoval vlastní golfovou školu. Prý si vše uvědomil při zářijových atentátech v roce 2001, kdy jel sám v autě a přemýšlel, co by po něm zbylo, kdyby byl jedním z  lidí v oněch letadlech, či budovách. „Ano, umím udeřit do míče, ale to je podle mě spíše zábava, neudělal jsem nic, co by mělo větší vliv na život ostatních lidí,“ vysvětloval hráč.

Woods vysvětlil, že jedna z mnoha výhod menších modelů center je ve snadné reprodukci, jelikož se bude do budoucna snažit expandovat i do jiných měst a do jiných zemí.


Aneta Zárubová