ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Tiger Woods po Ryder Cupu nespal

10.10.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Prohra amerického týmu byla pro jednotlivé hráče velkou ránou. Špatně celou situaci nesl i Tiger Woods. Ten se dokonce omluvil nováčkům v Ryder Cupu za svou špatnou hru. Kritikům, kteří na Woodse kvůli jeho hře nasazovali, že Woodsovi o Ryder Cup vůbec nejde, tak pomalu dochází dech. Nejdříve se golfovým světem prohnala zpráva, že bývalá světová jednička nemohla v noci po historickém kolapsu jeho týmu na Ryder Cupu spát. A nyní následuje zpráva, že kající se Woods se omluvil ostatním členům amerického týmu za svou hru na turnaji.

Brandt Snedeker se novinářům zmínil o tom, že Woods na charitativním turnaji v Memphisu nechal shromáždit všechny rookies, tzv. nováčky do jednoho pokoje a osobně se jim omluvil za to, že neudělal více pro jejich vítězství.

Nedělní rydercupový singl Tigera Woodse proti Francescu Molinarimu sice neměl žádnou váhu, jelikož Evropané vyhráli, když Martin Kaymer porazil Steva Strickera. Nicméně Woods se s prohrou těžko vyrovnával. Zatímco evropský tým slavil, Woods se druhý den svěřil kapitánovi týmu Spojených států, že byl vzhůru celou noc. Celkově se na hřišti Medinah Woodsovi podařilo získat jen půl bodu.

 

 

 

Aneta Zárubová


Počet přečtení: 1 113
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017