Tiger Woods opět po boku exmanželky Elin

25.02.2013 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Tiger a Elin před lety

Tiger Woods se v sobotu na Floridě zúčastnil dětské sportovní události.  Nebylo by na tom asi nic zvláštního, kdyby ho na akci nedoprovodila jeho exmanželka Elin. Je to totiž poprvé za celou dobu od jejich rozvodu, co se na veřejnosti objevili bok po boku. Fotografie přinesl americký webový portál TMZ.com.

Podle zdrojů TMZ.com dorazil jako první Woods se synem s dcerou, jeho bývalá žena se objevila později. Když se nakonec setkali, zapředli dlouhý hovor a nebyli k odtržení. Podle svědků vypadali, že si jednoznačně užívají přítomnost jeden druhého. Celá rodina poté odjela jedním vozem.

Woods a bývalá modelka Nordegren spolu mají dvě děti, dceru Sam narozenou v roce 2007 a syna Charlieho narozeného v roce 2009. Pár se rozvedl v roce 2010 po Woodsových známých sexuálních skandálech. Nordegren má děti v péči a Woods je pravidelně navštěvuje.  Oba bydlí v oblasti Palm Beach na Floridě.

Woods měl volný víkend, jelikož se mu nezdařilo první čtvrteční kolo turnaje Accenture Match Play Championship v Arizoně.

Fotografie Woodse a Elin na tmz.com


Aneta Zárubová