Tiger Woods bude mít nového slavného souseda

19.12.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Vypadá to, že Michael Jordan bude brzy oslovovat Tigera Woodse jako svého souseda. Jeho floridská vila za 12,4 milionů dolarů je téměř dokončena. Jordan se tak přidá ještě k dalším golfovým profesionálům jako je Rory McIlroy, Keegan Bradley, Rickie Fowler, Dustin Johnson, Camilo Villegas nebo Steve Marino, kteří jsou ve floridském pobřežním městě doma.

Kromě jedenácti ložnic bude jeho sídlo vybaveno celým jedním křídlem určeným sportovním potřebám s moderní posilovnou a basketbalovým hřištěm. Údajně bude také obsahovat mediální místnost speciálně upravenou pro kouření doutníků. Podle zpráv amerických deníků je už Jordan také členem jednoho z místních luxusních rezortů. Jeho super-sídlo skládající se ze tří budov se nachází na floridském Jupiter Islandu. Jedna budova je určena pro hosty, druhá je přilehlá k bazénu a třetí je Jordanova obytná. V sídle bude bydlet také ostraha.

Předpokládá se, že basketbalistova investice do nového bydlení podle jeho představ se ještě vyšplhá ke 20 milionům dolarů.

Aneta Zárubová