Symetra Tour Womens Healt Classic – Vlčková skončila na 53. místě

13.05.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Symetra Tour – Self Regional Healtcare Foundation Womens Healt Classic, Greenwood, Jižní Karolína, USA (10. – 13.5.2018, -6 hodin)

Neděle – finálové kolo
Čtvrtý průchod cutem a třetí umístění začínající pětkou.
Ve čtvrtém turnaji  prvního ročníku obsadila Vlčková 53. místo (+6). V posledním kole české hráčce uteklo druhé bogey v turnaji  a spolu se dvěma bogey a jediným birdie ji stálo patnáct pozic.

„Golf někdy může byt docela náročný. Další turnaj, další cut, ale absolutně to neodráží moji hru. Trpělivost přináší růže, teda to jsem někde slyšela, “ posteskla si Vlčková. „On to the next one“.

Zvítězila Američanka Vicki Hurst (-9).

Další umístění: 3. Szokol, Gabsa, Haglund, Thomas, Marchand (-5), 9. Anannarukarn (-4), 11. Iacobelli (-3), 14. Rosza, Cowan, Popov , L.Kim (-2), 58. Boineau (+8).

Konečné výsledky

Skorkarta Vlčkové – poslední kolo

VclkovaSkore4k

.

VlckovaFoxcon17b

Karlína Vlčková

Sobota – 3. kolo
Karolína Vlčková pokračuje ve vyrovnaném výkonu. V turnaji už po třetí zahrála výsledek 73 ran. Tentokrát obsahuje tři birdie a čtyři bogey. Jediná česká hráčka na Symetra Tour se udržela ve čtvrté desítce pořadí. Do finálového kola vyrazí z 38. místa (+3).
O vedení se dělí Dottie Ardina, Jenny Haglund a Vicky Hurst (-4).

Další pozice:  6. Welch  (2), 7. Anannarukran (-1), 11. Szokol, Popov, L.Kim, Boineau, Marchand (E),  21. Cowan, Iacobelli (+1), 26. Cgung, He, Iacobelli, Thomas, Meadow, Rosza, Itturios (+2), 38. Lampert(+3), 41. Bregman (+4).

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – 3. kolo

VclkovaSkore3k

 

VlckovaRain129

Karolína Vlčková

Pátek – 2. kolo
Karolína Vlčková počtvrté na Symetra Tour 2018 prošla cutem. V druhém kole zopakovala výkon 73 ran, usadila se na 32. místě a s rezervou jednoho úderu postoupila do dalších kol.
Čtvrtý start a čtvrtý cut je pro nováčka túry Vlčkovou významným úspěchem.
V čele se usadila trojice Vicky Hurst, Min Seo Kwak, Daniela Iacobelli a Katelyn Sepmoree (všechny -3).

Další pozice: 7. Haglund, Itturios (-1), 17., Meadow, Marchand (E), 23. Rosza, Kim (+1), 32. Popov, Szokol, Thomas (+2), 32. Cowan (+2), 43. Lampert, Gabsa, He (+3).
Cutem neprošly: Dreher, Hall,  Silvers, MacLaren, VanDam. 

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – 2. kolo

VclkovaSkore2k

.

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Čtvrtek – 1. kolo
Do čtvrtého turnaje úvodního ročníku na americké profesionální Symetra Tour vstoupila Karolína Vlčková opatrně. Začala výsledkem 73 ran, složeným ze dvou bogey a jednoho birdie. Ta dvě bogey zahrála v první devítce (startovala z 10. odpaliště), v druhé devítce se zlepšila jedním birdie. Usadila se na 29. místě (+1) s dobrou vyhlídkou na čtvrtý postup cutem. Ten je pro 60 hráček a dělená místa zatím na hodnotě +2.

Vede Thajka Pajaree Anannarukarn (-4). Druhé místo (-3) dělí Američanky  Katelyn Sepmoree a Jessica Welch.

Další pozice: 4. Itturios (-21), 11. Boineau, Cowan (-1), 19. Haglund (E), 29. He, Meadow (+1), 45. Szokol (+2), 89. Rosza, VanDam (+4), 99. Popov (+5), 21. Burke, MacLaren (-7).

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – 1. kolo

VclkovaSkore1k

 .

 

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Úvod
Česká profesionálka Karolína Vlčková nastoupí ve čtvrtek do čtvrtého turnaje Symetra Tour, tentokrát v Jižní Karolíně. Čtyřkolový Self Regional Healtcare Foundation Womens Healt Classic se hraje na hřišti The Links v Greenwoodu.
Hřiště leží na poloostrově zasahujícího do Greenwoodského jezera.  Má par 72 a délku 5.933 metrů.
Vlčková bude mít za opět soupeřky, kromě domácích, také mnoho evropských hráček. Na startu budou vítězka minulého turnaje Szokol, VanDam, MacLaren, Lydia Hall, He, Rosza, Burke, Boineau, Cowan, Itturios.

Dotace je 200.000 dolarů. Loni zvítězila Francouzka Céline Boutier.

Vlčková vstoupí do 1. kola ve čtvrtek ve 20:21 našeho času.

Leaderboard

Odkazy:    The Links at Stoney Point GC    Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje     FB Vlčkové   Instagram Vlčkové

.