Stanislav Matuš ve Španělsku dvacátý

24.10.2017 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
Matus43Kabat

Stanislav Matuš

Pátek – kolo
Poslední kolo začal Matuš triple bogey a následným bogey na první a druhé jamce. Tři birdie za sebou od páté do sedmé jamky skore poopravily, ale bogey na osmé jamce udrželo skore dvě nad par. Birdie a par na šestnáctce a sedmnáctce potvrdily skore kola +2 a odsun Matuše na konečné 20. místo (-3).

Zvítězil Santiago Tarrio Ben (-13). Kölbing a Schmitt skončili na 3. místě (-6).

Konečné výsledky

*

*

MatusSt_29022016_03Blue

Stanislav Matuš

Čtvrtek – 2. kolo
V druhém kole hrál Stanislav Matuš 71 ran, jednu pod par. Výsledek poskládal z jednoho triple bogey, dvou bogey a šesti birdie. Druhý hrací den se usadil v první desítce  na 6. místě (-5).
Vedoucím hráčem  je Santiago Tarrio Ben (-10).

Leaderboard

*

*

+

MatusSt_29022016_05

Stanislav Matuš

Středa – 1. kolo
Po prvním kole Gran Premio Philips Lighting je Matuš na 4. místě (-4) o dvě rány zpět za vedoucí dvojicí Martinez, Lopéz (-6). Hrál pět birdie a jediné bogey, 68 ran, čtyři pod par.
Jeho soupeři z boje o kartu na Challenge Tour Iten a Köbling jsou na 28. místě (+1). Amatér Maximilian Schmitt je o rán zpět za Matušem na 9. pozici (-3)

Leaderboard

*

*

Z_matusPGT-80

Stanislav Matuš

Úvod
(Michal Krejčí – PGT) Již od soboty 21.10. se Stanislav  Matuš připravuje ve Španělsku na druhou fázi European Tour Q-school 2017, která jej čeká ve čtyřkolovém turnaji bez cutu v termínu 3. – 6.11. na hřišti Panoramica Golf & Sport Resortu v provincii Castellón.

V rámci této přípravy se zúčastní tříkolového turnaje španělské PGA Gambito Tour s názvem Gran Premio Philips Lighting.  Turnaj s dotací 50.000 Eur se koná v Madridu na hřišti Retamares Golf Clubu od této středy,  25. října.

Ve startovním poli 94 hráčů nalezneme vedle Matuše  i další hráče letošní Pro Golf Tour, z nich někteří stejně jako on získali planou kartu na European Challenge Tour 2018 – Maximiliana Schmitta, Marco Itena či Jonase Kölbinga.

Odkazy:    Retamares GC     Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje 

 .

.