MatusSt_29022016_02

Stanislav Matuš

PGA of Germany – Pro Golf Tour, Gut Bissenmoor Classic, Bad Bramstedt, Německo (10. – 12.8.2017)

Sobota – finálové kolo
Stanislav Matuš skončil na Bissemoor Classic na 18. místě se skore 73,72,71 (+3).
Nepodařilo se mu dostat se pod par ani v jednom z kol.
Ztratil jednu pozici v Order of Merit. Nyní je na 5. místě.
Zvítězil Švýcar Marco Iten (-7)

Konečné výsledky

Pátek – 2. kolo
Ani v druhém kole se Matuš nedostal pod par. Pět bogey a čtyři birdie. 72 ran, jednu nad. Matuš získal sedm příček a se skore +3 se posunul dopředu, do třetí desítky pořadí probíhajícího kola.

Lídrem v klubovně je Němec Finn Fleer (-8).

Leaderboard

*

MatusSt_29022016_05

Čtvrtek – 1. kolo
V prvním kole zahrál Stanislav Matuš dvě birdie, dvě bogey a jedno double bogey, celkem 73 údery, dva nad par. Je na 34. místě (+2). Vede Němec Finn Fleer (-7).

Předpokládaný cut po druhém  kole je aktuálně na hodnotě +3.

Leaderboard

*

.

Z_MatusPGT-90

Úvod Stanislav Matuš pokračuje ve svém tažení za kartou na Challenge Tour v osmnáctém turnaji kalendáře Pro Golf Tour v německém Bad Bramstedt.  Jako opět jediný Čech hraje Gut Bissenoore Classic.

Na konci sezóny potřebuje umístění do 5. místa Order of Merit, aby se kvalifikoval do Challenge Tour 2018. Nyní je na 4. místě. Fakticky je to však 3. místo, protože vedoucí hráč Von Delighausen už kartu získal třemi vítězstvími a pětice postupujících se tak posouvá o stupínek nahoru.

Hřiště GCC Gut Bissenmoor má par 72 a měří 6 497 metrů.

Loni zde Matuš prošel cutem, ale pro zranění musel ve třetím kole odstoupit.

Dotace turnaje je 30.000 Eur.

Leaderboard Odkazy:    G&CC Gut Bissenmoor     Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje *