Matuš v Maroku zazářil a obsadil 2. místo

StanislavMatus_

Nejlepší z Open Ocean – Matuš vlevo

PGA of Germany – Pro Golf Tour, Open Ocean 2017, Agadir, Maroko (23. – 25.3.2017, časový posun -1 hodina)

Sobota – 3. kolo
Stanislav Matuš ve třetím kole zazářil výsledkem 67 ran. Hrál jeden eagle, pět birdie a tři bogey, čtyři údery pod par.  S celkovým skore -4 obsadil druhé místo za Holanďanem Dylanem Boshartem (-5).
Matuš získal tři body do světového žebříčku a 2.500 bodů do Order of Merit. V žebříčku Pro Golf Tour se posunul o sedm příček na 7. místo.

Konečné výsledky.

.

MAtus43

Stanislav Matuš

Pátek – 2. kolo
Druhé kolo zůstalo pro několik flightů nedohráno.
Druhé kolo došel Stanislav Matuš také v paru. Dvě birdie v první devítce (startoval z 10. jamky) a dvě bogey v druhé devítce znamenají 71 ran. S celkovým skore Even par je Matuš aktuálně na 6. místě.
Vedoucím hráčem je Holanďan Robbie Van West (-3).
Předpokládaný cut je na hodnotě +5.

.Pátek – dohrávka 1. kola
Stejně jako v první devítku došel Matuš i tu druhou v paru. Celkem čtyři birdie a čtyři bogey, 71 úderů (E). Matuš vstoupí do druhého kola z 18. místa.
V čele jsou Francouzi Bechu a Decotignies Lafon se skore -4. Do druhého kola odstartoval Matus v 10:30 našeho času.

.

MatusSt_29022016_05

Čtvrtek – 1. kolo
První kolo bylo v Agadiru přerušeno. Poryvy větru lámaly odpoledne stromy. Matuš i v tomto počasí dokončil 11 jamek v paru, což je jeden z nejlepších výsledků odpoledních hráčů.
Kolo se dohrává zítra rádno Matuš bude dohrávat sedm jamek.

Lídry v klubovně jsou Francouzi Bechu a Decotignies Lafon se skore -4.

.

Úvod
Pátým a předposledním turnajem zimní marocké série je Open Ocean v marockém Agadiru. Jediným přihlášeným Čechem je Stanislav Matuš. Jeho obvyklí souputníci Cafourek, Mrůzek a Příhoda turnaj vynechali.
Matuš zde loni skončil na skvělé 7. pozici (-5). Do turnaje bude vstupovat ze 14. pozice žebříčku.

Hraje se na devítkách Garden a Dunes hřiště Golf de l´Ocean.

Odkazy: Golf de l´Ocean Hřiště na satelitní mapěStránky turnaje