Skvělý Bubba perlil u Davida Lettermana

12.04.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Nebylo pochyb, že se Bubba Watson objeví v talk show Davida Lettermana, ale spíše se řešilo, kdy se tam objeví. Watson si s ním v jeho Late Night Show povídal nakonec hned v pondělí a jak se v show-businessu říká, takzvaně „to zabil.“ Když vezmeme v potaz, že televizní stanice CBS vysílá přenos z Masters snad od počátku věků, stalo se tradicí, že každý šampión se posadí na křeslo vedle „krále pozdní noci.

A tak letošní vítěz Masters zaujal svou pozici po Lettermanově levici, což také patřičně okomentoval a zahájil tak slavnostní a také osobní interview. Letterman se ho ptal hlavně na otázky, které se dotýkaly témat okolo jeho úspěchu u fanoušků. Watson potvrdil, že nikdy nepodstoupil žádnou golfovou lekci a vtipně okomentoval, že nechápe, jak povelům trenérů někdo rozumí. Sám svou hru označil za skvělou a řekl, že je se směrem, kterým se jeho hra ubírá spokojen.

Také mluvil o svém šestitýdenním chlapečkovi, jehož narození řádně oslavil právě svým vítězstvím. Letterman se ho nezapomněl zeptat ani na původ jeho jména. Asi se také připravte, že ještě dobrých pár měsíců uslyšíte, že Bubba neměl nikdy žádného trenéra, hotový zázrak, kterému nikdo nechce věřit. Někteří si přeci jen ale ohledně rozhovoru na jednu věc ztěžovali, Letterman se Watsona nezeptal na důvody, proč na Masters podlehl emocím a uronil pár slz. Předpokládám ale, že tato odpověď je předem jasná.

Zde jsou nějaké zajímavosti z rozhovoru:

Letterman: Jak jsi získal svoje jméno, Bubba?
Watson: Od táty.

Letterman: Padesát procent nedávných vítězů v Augustě jsou leváci, je to pravda?
Watson: A padesát procent jsou praváci.

Letterman: Jak bys popsal svůj osobní styl hry a přístup ke golfu?
Watson: Úžasný. (smích)

Letterman: Říkají ti někdy lidé, „Když dáš hlavu trošku dolů a zvedneš rameno, tak…“?
Watson: Ano říkají, ale já nevím, co tím myslí. (smích)

Odkaz na video na YouTube je zde

Aneta Zárubová