Sedláček na Pro Golf Tour

23.07.2013 | Josef Káninský | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Pro Golf Tour – Lotos Polish Open, Sand Valley Golf & Country Club, Paslek, Polsko
(22. – 24. července 2013, bez časového posunu)


Tadeáš Sedláček

Úterý – 2. kolo
Zlepšení o jednu ránu na 78 ran (+6) nevyneslo Tadeáši Sedláčkovi žádný posun výsledkovou listinou, se skóre +13 zůstal za cutem o plných devět úderů. Dařilo se mu skórovat, zahrál dokonce čtyři birdie, avšak na dvou jamkách tentokrát ztratil dvě rány najednou, takže jeho výsledek do plusu vytvořilo šest bogey.
Pozici v čele si upevnil Němec Anton Kirstein, jenž má s průběžným výsledkem -9 náskok tří ran na druhého Craiga Farrellyho z Anglie.

Pondělí – 1. kolo
Tadeáš Sedláček zahrál na úvod 79 ran (+7) a na cut to nevypadá. Přitom nikde vysloveně neselhal, jen se v jeho skórkartě vršila bogey, je jich tam osm proti jednomi birdie. Tím český golfista začal a ještě po šesté jamce byl na bilanci -1. Konečný výsledek však stačí jen na 64. místo z osmdesáti účastníků. Vede Anton Kirstein z Německa výkonem 67 ran (-5).

Tentokrát jen Tadeáš Sedláček zastupuje Českou republiku na turnaji, který se uskuteční daleko na severu, téměř na pobřeží Baltu. Finští majitelé a architekti ho pojali jako velmi příjemné místo pro rekreační hru, takže má široké fairwaye, bunkerů je tu poskrovnu a vodní překážky vlastně nepřekážejí. Má par 72 a z mistrovských odpališť měří 6 529 metrů. Leží u jedné z nových, leč nepropojených polských dálnic. Až na lídra Order of Merit Berndta Ritthammera je startovní pole opět velmi nabité.

Odkazy:  … Sand Valley GCC Hřiště na satelitní mapěOrder of Merit

.