Rory si dobíral Tigera na tiskové konferenci

23.08.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Jakákoliv řevnivost mezi Tigerem Woodsem a Rory McIlroyem je snem pro každého golfového diváka a reportéra. Sami hráči si toho jsou evidentně vědomi.

McIlroy na toto téma zavtipkoval na tiskové konferenci před turnajem Barclays, v jehož prvním a druhém kole jde ve stejném flightu s Woodsem. Bude to jistě zajímavý turnaj z hlediska porovnání hry obou hráčů. Na konferenci se McIlroy ujal mikrofonu ještě před Woodsem a mluvil poměrně dlouho, natolik dlouho, že Tiger musel čekat, až na něj přijde řada. Poté, co McIlroy odpověděl na nekonečný proud otázek ohledně Ryder Cupu, kývl na Woodse. Pak padla poslední otázka, která ještě směřovala k Ryder Cupu, ale tu už McIlroy přerušil a jeho odpověď:. „Ano, popravdě bych tam už chtěl hrát a pěkně to Tigerovi natřít,“ zavtipkoval.

Woods, který si obvykle nikdy nedělá legraci z něčeho tak vážného jako je golf, vtip chladně utnul jedním slůvkem a nedůvěřivým mazaným pohledem. Další otázka od reportérů směřující na Woodse byla celkem jasná: „Vím, že si váš kolega McIlroy dělal nejspíš srandu, ale jste připraven na to, že vám to natře na Ryder Cupu na hřišti Medinah?“

Tiger jen klidně seděl dál a odpověděl: „Na Medinah? To opravdu ne,“ a usmál se.

Říká se, že na každém šprochu je pravdu trochu, tak uvidíme. Jisté ale je, že těmito hláškami oba hráči nabudili diváky. Rivalita mezi golfovým princem a dlouholetým králem golfu je neuvěřitelně přitažlivá, jak už pro diváky, tak pro média a sponzoři si mohou mnout ruce.

Každopádně jejich rivalitu si jistě užijeme již v prvním a druhém kole turnaje Barclays.

Aneta Zárubová