Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Reagan má svoji jamku

21.11.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky, V zahraničí
A A A

Nedávno jsme byli svědky toho, jak se naše Ruzyně přejmenovala na Letiště Václava Havla. Pojmenovat letiště po prezidentovi není ve světě nic neobvyklého, například Paříž a New York by o tom mohly vyprávět. Nyní se ale můžeme těšit, že se po některém z našich prezidentů pojmenuje golfová jamka. Kdyby golfové hřiště, ale jamka.

Jedno kalifornské hřiště věnovalo jednu svou jamku bývalému americkému prezidentovi Ronaldu Reaganovi, který zemřel v roce 2004. Minulý týden se tak oficiálně stal prvním prezidentem, po kterém byla pojmenovaná golfová jamka.  Během osmi let, která uplynula od jeho smrti, propůjčil Ronald Reagan své jméno nejméně jednatřiceti ulicím, sedmnácti školám, federálnímu soudu v Orange County, cvičné raketové základně na Maršálových ostrovech a nyní i golfové jamce.

Slavnou jamkou se stal jedenáctý třípar na hřišti Tierra Rejada Golf Course. Z jejího odpaliště je totiž krásný výhled na Reaganovu knihovnu. Minulý čtvrtek byl ve spolupráci s Reaganovou nadací a vedením hřiště odhalen kámen s deskou nesoucí jméno čtyřicátého prezidenta Spojených států, který stejně jako mnoho golfistů vždy věřil, že „naše nejskvělejší úspěchy jsou před námi.“

Aneta Zárubová