Randí Woods se sjezdařskou královnou?

06.12.2012 | Pavel Krejča | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Povídá si o tom celá Amerika. Golfová legenda Tiger Woods (36) prý randí se sjezdařskou královnou Lindsey Vonnovou (28)!
O údajném románku dvou amerických sportovních celebrit jako první napsal rakouský deník Krone, jehož redaktor viděl sedět bratra Vonnové Reeda vedle Woodse v horském středisku ve Vailu. „Jo, je to můj brácha, učí tam Tigerovy děti lyžovat,“ odpověděla žurnalistovi Lindsey na zvídavou esemesku.

Románek na horách
Právě ve Vailu, v proslulém horském středisku v Coloradu, se měla slavná dvojka několikrát sejít a užívat si volných chvil. Poprvé se ale jejich oči střetly letos v květnu na charitativním večírku nadace Tigera Woodse (vychovává dceru Sam Alexis, 5 a syna Charlieho Axela, 3).

Fanoušci a fanynky Vonnové a Woodse se tak ptají. Co se rodí mezi krásnou blondýnkou a golfovým miliardářem? Jde jen o čistě pracovní kontakt, nebo je mize nimi něco víc?

Její idol
Už v minulosti se sjezdařská ikona o svém údajném milenci lichotivě vyjádřila. „Tigere, jsi můj idol. Mám také sexuální problém!“ popichovala Vonnová Woodse před třemi lety v pořadu Saturday Night Live, když se provalil jeho milostný skandál.

Oba se rozvádí
V tu dobu se Tiger dokonce léčil ze sexuální závislosti, kvůli které se mu rozpadlo manželství se švédskou modelkou Elin Nordegren.

A milenecké avantýry řeší u soudu také Vonnová. I ona svému protějšku Thomasovi zahýbala. Už jsou rozvedeni, ale právníci se stále dohadují o penězích. Za nevěru chce její manžel odškodné téměř 80 milionů korun.

Společná budoucnost?
Tiger a Lindsey by si mohli rozumět, jejich sexuální apetit je, zdá se, hodně podobný. Jak by vám znělo – „A další závod Světového poháru v lyžování vyhrála Lindsey Woodsová.“?

.