Pronásledovatel Ivanky Trump odchycen na turnaji v Doralu

17.03.2013 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Fanatický fanoušek nebo golfový reportér? Někdy je těžké poznat kdo je kdo. Například Američan John Enabnit byl zadržen poté, co byl vyveden z turnaje Cadillac Championship v Doralu za použití padělaného novinářského akreditačního průkazu. Dnes je padělání press karet poměrně běžná věc a lidé ji stále více využívají, aby se dostali tam, kam chtějí, hlavně ve sportu a zábavním průmyslu.

Po incidentu se ale policie dozvěděla, že Enabnitovi z New Yorku byl již v minulosti odepřen vstup na území resortu pro údajné pronásledování dcery Donalda Trumpa Ivanky. Doral resort v Miami nepatří totiž nikomu jinému než Trumpovi, oba i s dcerou byli přítomni na turnaji.

Nezaměstnaný pronásledovatel Trumpovy dcery přicestoval na Floridu a propracoval si cestu až do VIP zóny na hřišti Blue Monster tím, že předstíral reportéra. John Enabnit, který byl minulý měsíc zatčen v New Yorku za takzvaný „stalking“ Ivanky Trump. Policii řekl, že si chtěl s Ivankou jen popovídat. Jak sdělil médiím doralský šerif Richard Blom, také se přiznal, že je do ní zamilovaný. Nyní je Enabnit držen v předběžné vazbě v New Yorku.

 

Aneta Zárubová