DRFG – top

ProGolf Tour v Maroku: Známe vítěze

03.03.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice V zahraničí

ProGolf Tour – Open Dar Es Salam, Rabat, Maroko (1. – 3.3.2015, časový posun -1 hodina)

Vítězem turnaje se stal Němec David Heinzinger se skore -7 (67, 73, 69) a s celkovým počtem 209 ran.

Dostal se do vedení o jednu ránu před svým krajanem Sebastianem Heiselem (73 , 69, 68 / -6). Třetí místo vyhrál Francouz Olivier Rozner s výsledkem -5 (72, 71, 68).

Heinzinger hraje ProGolf Tour čtyři roky a v Maroku získal své první vítězství.

„Nemůžu tomu ani uvěřit!” přiznal rodák z bavorského Garmisch-Partenkirchen krátce po turnaji s tím, že doufá, že ze mu bude dařit i nadále.

„Myslím si, že první titul je nejhorší!” dodal Heinzinger, který se prý bude snažit, aby své vítězství obhájil.

Z Čechů se nejlépe dařilo Filipovi Mrůzkovi, který skončil na 25. místě s výsledkem +1, 217 ran.

Stejné skore i umístění měl i Jan Cafourek.

Marek Nový skončil na 34. místě. Po kolech za 74, 73 a 73 skončil s výsledkem +4, 220 ran.

Michal Pospíšil neprošel cutem.

Před turnajem
Čeští profesionálové Jan Cafourek, Filip Mrůzek, Marek Nový a Michal Kratochvíl se účastní šestého turnaje série ProGolf Tour 2015 v marockém Rabatu.
Tříkolový turnaj se hraje na hřišti Blue Course resortu Royal Golf Dar Es Salam s parem 72 a délkou 6205 metrů.
Loni se zde umístil nejlépe Filip Mrůzek. V turnaji zkráceném na dvě kola pro špatné počasí  obsadil skvělé 4. místo (-2).
Dotace turnaje je 30.00 Eur, loni zvítězil Němec Sebastian Heisele.

Odkazy: Royal Dar Es Salam Hřiště na satelitní mapě Loňské zpravodajství