ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Mimořádné podmínky, mimořádný golf

08.10.2013 | Antonín Ebr | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Je dobojováno, ale hráči jsou nabyti emocemi, které jim vydrží ještě několik týdnů. Z každého týmu pro Presidents Cup 2013 jsme vybrali ohlasy šesti hráčů a nehrajícího kapitána.

Tým USA
Phil Mickelson věnoval Ángelu Cabrerovi putt na poslední jamce: “To jsou dny, kdy se na golfu vytváří opravdové přátelství. V mé kariéře patří týmové soutěže k těm, na které vzpomínám s láskou.”

Tiger Woods s bolavými zády od 14. jamky singlu: “Byla to po celý týden výborná týmová práce v těžkých povětrnostních podmínkách. Před dvouhrami jsme měli dobrý náskok a do nich vstoupili skvěle”

Kyselý Matt Kuchar po dvouhře (po porážce od Lieshmana) : “Myslím, že jsem měl na Tigera ve čtyřhrách pozitivní vliv. A zřejmě i on na mě…”

Steve Stricker ve filozofické náladě: “Jako tým jsme ještě nepřekousli loňskou porážku v Ryder Cupu, ale díky tomuto vítězství se již můžeme dívat do budoucna pozitivně.”

Bill Haas měl na hřišti otce Jaye – asistenta kapitána: “Byl to fantastický týden a jsem rád, že jsem mohl být součástí týmu. Bylo to poprvé, kdy jsem otce nebral jako otce.”

Nováček roku na PGA Tour Jordan Spieth: “Jen účastí v týmu se mi splnil obrovský klukovský sen. A zahrát si ve dvojici se Stevem Strickerem byl prostě zážitek.”

Fred Couples jako nehrající kapitán potřetí za sebou vyhrál: “Už jsem se úspěchu nabažil, předám kormidlo někomu jinému. Pokud bude zájem, mohu pomoci jako asistent.”

Mezinárodní tým
Adam Scott věřil ve vítězství: “Hráli jsme dobře, opravdu dobře, ale soupeř byl prostě ještě lepší. Američani hráli krásný golf. Nám nezbývá než opět doufat a bojovat jako letos.”

Jason Day je členem místního klubu: “Minule jsem hrál doma v Austrálii, ale zde mám druhý domov, a proto jsem rád, že jsem mohl ukázat, že golf stále umím.”

Graham DeLaet si zvýšil sebevědomí: “Vždy jsem věřil, že se dokážu měřit s nejlepšími hráči světa, ale nyní jsme dostat jistotu. Je to příjemný pocit.”

Ernie Els byl lehce zaskočen: “Měli jsme tu mimořádně silný tým a věřili jsme v úspěch, ale soupeř hrál výjimečně skvělý golf.”

Přes bolest ramene Ángel Cabrera zářil: “Jsme tu s Erniem dědkové mezi mladými kluky, ale užívali jsme si to.”

Charl Schwartzel doufal do poslední chvíle: “Při závěrečných dvouhrách jsem si vzpomněl na loňský Ryder Cup a říkal si, že naděje stále žije.”

Nick Price se nebrání dělat kapitána dál: “Byl to fenomenální týden, ale ani pět startů v soutěži člověka nenaučí správně tým vést. Chce to zkušenosti, jaké má Fred Couples.”

.

Počet přečtení: 1 206
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017