Policejní auto, které zachránilo McIlroye na Ryder Cupu, se draží

06.11.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Vydělat se dá opravdu téměř na všem. Ohryzek po Lady Gaga má jistě velkou cenu, stejně jako řasenka, kterou použila Madonna. V profesionálním golfu to platí také. Je zcela běžné dražit míčky, které rozhodly nějaký důležitý zápas, celé golfové bagy, či golfové boty po hvězdách zeleného sportu. Město Lombard ve státě Illinois, má v plánu vydražit policejní auto, které vezlo McIlroye na hřiště v Medinah, aby nezmeškal svůj nedělní zápas proti Keeganu Bradleymu na Ryder Cupu.

Minulý měsíc velitel lombardské policie, Patrick Rollins, vezl McIlroye ve vozidle značky Ford z roku 2005. Irský hráč s ním jel od hotelu Westin v Lombardu na hřiště Medinah Country Club. Značně si tak urychlil cestu a díky tomu svůj zápas nezmeškal. McIlroy se vůbec netají tím, že tehdy zaspal. Po svém příjezdu zamířil rovnou na první odpaliště a hrál bez rozehřátí. Svůj zápas vyhrál a pomohl tak evropskému týmu k historickému návratu.

Jedná se asi o nejznámější auto v golfu. Nyní se tedy čeká jen na rozhodnutí policejního oddělení, jestli svému veliteli obstará nový vůz. Pokud by někdy McIlroy potřeboval od Rollinse znovu svézt, jeho autem by mohl být nový Ford Fusion hybrid.

 

Aneta Zárubová