obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

PGA Tour, LPGA a Topgolf pomáhají šířit golf

21.03.2017 | Taťána Belšánová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

DetiNaGreenu850PGA Tour, LPGA a Topgolf pomáhají šířit golf
Díky spojení PGA Tour, LPGA a Topgolf si děti ze Spojených států amerických mohly vyzkoušet golf. V neděli 19. března si mladí golfisté ve věku 6 – 17 let mohli zdarma zahrát golf a využít znalostí golfových trenérů na celkem pěti místech – v americkém Jacksonvillu, Gilbertu, Alpharettu, Dallasu a Denveru.

„PGA Tour a LPGA ve spolupráci s Topgolf pomáhají šířit golf. V roce 2016 jsme uzavřeli strategické partnerství s cílem najít nové golfové nadšence,“ říká Ty Votaw, výkonný viceprezident PGA Tour.

„Jsme rádi, že díky spolupráci s LPGA-USGA Girls Golf a The First Tee si mohly děti užít celý den vyplněný golfovými aktivitami Topgolf Junior Ply. Topgolf slaví obrovský úspěch v přilákání golfistů i negolfistů především díky neformální atmosféře a zábavě, která na těchto událostech panuje.

„Jedním z hlavních úkolů Topgolfu je vymyslet způsob, jak dostat golfové hole do rukou novým hráčům a ukázat jim, jak je tento sport krásný. Ať už v televizi, mobilní aplikaci nebo na turnaji PGA Tour. Součástí nové generace golfistů je ukázat, že i golf může být zábava a že si ho může užít kdokoliv,“ myslí si generální ředitel Topgolfu Erik Anderson.

.