02.10.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
Ondřej Lieser

PGA of Germany – Castanea Resort Championship 2019, Adendorf, Německo (30.9. – 2.10.2019)

Středa – finálové kolo
V Německu zadula česká bouře. Tři čeští hráči Lieser, Cafourek a Kořínek  se nahrnuli na přední místa první desítky.
Ondřej Lieser předvedl, co umí. Zahrál eagle a pět birdie, 65 ran, sedm pod par a přestěhoval se z 12. příčky na konečnou 2. pozici (-15) za Fina Välimaäkiho (-19). Lieser získal odměnu 7.800 Eur, v žebříčku přeskočil několik hráčů, posunul se do první pětky a získal kartu na Challenge Tour.
Na třetí pozici skončil Jan Cafourek (-14) s výdělkem 2.730 Eur. Na šesté pozici je Aleš  Kořínek (-12). Dnes hrál eagle, tři birdie a bogey, 68 ran. Za umístění získal 1.602 Eur.
Stanislav Matuš dnes zahrál skvostných sedm birdie, 65 ran a posunul se na 30. příčku (-4). Michal Pospíšil uzavřel třetí kolo výsledkem 73 ran a obsadil 57. místo (+5).

Leaderboard

Skorkarty Ondřej Lieser

LieserCastanea3k

.

Jan Cafourek

Úterý – 2. kolo
Start druhého kola byl kvůli počasí o dvě hodiny odložen. První flighty vyšly v 11:30. Ze stejného důvodu jsou zkráceny některé jamky. Jamky 6,12,14 a 18 se hrají jako par 3 a ve výsledcích bude tedy u těchto jamek daleko více birdie, eaglů a možná i albatrosů.
Jan Cafourek zahrál skvělý výsledek, celkem čistých sedm birdie, z toho tři na zkrácených jamkách. Výsledek 65 úderů ho posunul o příčku výše, na skvělé 3. místo (-10). Za dvě kola má Cafourek na kontě jedenáct birdie a jediné bogey.
Ondřej Lieser  výsledkem 66 ran ztratil tři pozice a je na 12. místě (-8), stejně jako Aleš Kořínek.
Stanislav Matuš hrál v paru a je na 55. místě (+3). Michal Pospíšil se zlepšil, donesl 70 ran a je na 61. místě (+4).

Vede Fin Välimäki, který na zkrácených jamkách zahrál dva eagle, dále sedm birdie a dvě bogey. Celkem 63 ran, devět pod par a posunul se na vedoucí pozici (-14). Druhý je Francouz Dimitri Darnaud (-11), třetí pozici dělí Jan Cafourek, Francouz Pansart, Francouz Maxime Radureau a Holanďan Van West (-10).

Leaderboard

Skorkarty Jana Cafourka – 1. a 2. kolo

CafourekCAstanea192k

.

Pondělí – 1. kolo
Poslední turnaj letošní ProGolf Tour začal dobře, dva Češi jsou v Top 10. Nejlépe začal Jan Cafourek čtyřmi birdie a jedním bogey. Dělá to 69 ran, tři pod par. Cafourek se zařadil na krásné 4. místo (-3). Velmi dobře zabojoval Ondřej Lieser hrál o jedno birdie méně, 70 ran a je na 9. místě (-3).
Aleš Kořínek dohrál  s výsledkem 72 ran, v paru a usadil se na 22. pozici (E).
Stanislav Matuš začal vlažně. Hrál tři birdie, jedno bogey, jedno double a jedno triple bogey. Celkem 75 ran, tři nad par a je na 48. pozici (+3).
Skorkarta Michala Pospíšila je jako vzorník barev, jsou tam všechny.  Jeden žlutý eagle, dvě červená birdie, šest modrých bogey a dvě černá double bogey. Celkem 78 ran, které znamenají 63. místo (+6).

Vede Francouz Dimitri Darnaud (-6) před Finem Sami Välimäkim (-5) a Němcem Maxmilianem Walzem (-4).

Další pozice:   4. Boshart (-3), 9. Pietzch (-2), 16. Fleer, Van West, Long (-1), 22. Bem (E), 32. Rusch (+1), 48. John (+3).

Leaderboard

..

Logo_proGolfTour43Úvod
Jan Cafourek, Aleš Kořínek, Ondřej Lieser, Stanislav Matuš a Michal Pospíšil se v německém Adendorfu účastní posledního turnaje sezóny Pro Golf Tour 2019.

Hraje se na hřišti Golfového resortu Adendorf jihovýchodně od Hamburku s parem 72 a délkou 6.175 metrů.

Dotace turnaje je 50.000 Eur. Loni zvítězil Němec Jonas Kölbing, Lieser skončil na 23. místě (+2)

Leaderboard

Odkazy:    GR Adendorf     Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje    Loňské zpravodajství