Stanislav Matuš, Michal Pospíšil

PGA of Germany – ProGolf Tour, Open Ocean 2018, Agadir, Maroko
(28.3. – 30.3.2019,-1 hodina)

Sobota –  finálové kolo
Stanislav Matuš se v posledním kole vytáhl. S jedním eagle, čtyřmi birdie a jediným bogey donesl 66 ran, pět pod par. Skvělý výsledek ho vynesl na konečné 15. místo s prémií  525 Eur.
Michal Pospíšil hrál v posledním kole 72 úderů, jeden nad par a umístil se na 41. pozici (+2).

Zvítězil Angličan James Wilson v rozehrávce s Francouzem Antoine Roznerem (oba -13).  Třetí místo obsadil Němec Allen John (-10).

Další umístění:  4. Gradecki, Robb (-8), 6. Schwarz (-7), 11. Keskar (-6), 19. Arkenau (-2), 38. Pietszech (-1), 54. Van West (+7).

Konečné pořadí

.

Pátek – 2. kolo
Michal Pospíšil a Stanislav Matuš jsou po dvou kolech shodně na 39. místě (+1) a prošli cutem finálového kola.
Jan Cafourek a amatér Petr Janík se shodným skore +4 do posledního kola nepostoupili.

V čele je Angličan James Wilson (-13), před Francouze Antoinem Roznerem (-9) a Skotem  Chrisem Robbem (-8).

Další pozice:  7. Rush (-5), 9. Gradecki, Keskari, Schwartz (-4), 15. Pietzch (-3), 28. Arkenau (-1), 39. Van West (+1).
Cutem neprošli:  Gouveia, Heisele, Jouven.

Leaderboard

.

.

GolfOcean

Golf de l Ocean

Úvod
Češi Jan Cafourek, amatér Petr Janík, Stanislav Matuš a Michal Pospíšil hrají od čtvrtka v marockém  Agadiru. Účastní se sedmého turnaje devítidílné severoafrické části kalendáře německé ProGolf Tour – Open  Ocean 2019. Odhlásil se Štěpán Daněk.

Z Čechů je na žebříčku nejlépe umístěn Jan Cafourek na 21. místě. Letos odehrál již 5. turnajů.

Loni se zde nejlépe umístil Filip Mrůzek na 20.místě (-5). Cafourek a Pospíšil neprošli cutem.

Hraje se na hřišti Golf de l´Ocean s parem 71.
Dotace turnaje je obvyklých 30.000 Eur. Na vítěze čeká prémie 5.000 Eur.

Leaderboard

Odkazy:    Golf de l´Ocean     Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje    Loňské zpravodajství