Pár snů: McIlroy a Wozniacki

19.01.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Tenisová kráska Caroline Wozniacki prohlásila, že z jejich vztahu s golfovým esem Rorym McIlroyem je ona tou hvězdou. Jednadvacetiletá Dánka říká, že svého jednadvacetiletého partnera provokuje tím, že ona je z jejich dvojice úspěšnější. Rory McIlroy je v golfu opravdu zvučné jméno a natož v Irsku, zatímco Caroline Wozniacki je nyní v tenise světovou jedničkou.

Pár se dal dohromady před šesti měsíci a Wozniacki přiznává, že nečekala, že se to takto rozvine. “Někdy se Rorymu trochu posmívám a provokuji ho tím, že tak to vypadá, když chodíte se hvězdou, tou hvězdou myslím samozřejmě sebe,” říká se smíchem Wozniacki.

V Dánsku je mladá kráska hvězdou již několik let a média se jí značně věnovala, natož teď. “Musíte se s tím naučit žít a nezabývat se příliš vším, co kolem je,” dodává. Caroline také přiznala, že její vztah s Rorym v tomto ohledu pomohl. Dvaadvacetiletý nadějný golfista jí prý pomohl zbavit se stresu a jako hvězda z jiného sportovního odvětví, jí dokonale rozumí.

Caroline, které se tento týden podařilo si udržet první pozici ve světovém žebříčku poté, co naše Petra Kvitová podlehla čínské hráčce Li Na v semifinále turnaje Sydney International, prý pilně pracuje na zlepšení své hry. Podle ní,je tenis o neustálém zvedání příček, zlepšování se a vždy je nutné být o krok napřed. Nyní je číslo jedna, což je těžká pozice jelikož její soupeřky nemají co ztratit, musí být proto stále připravená a ostražitá.

Caroline nyní plánuje uspět na Australian Open i když utrpěla ošklivé zranění zápěstí, když v týdnu hrála v Sydney. Má také své idoly, například Serenu Williams, která může mít klidně rok pauzu a po svém návratu do tenisu, hraje stále úžasně. Vztahu s Rorym Wozniacki věří, je ráda, že mají oba úspěchy ve svých kariérách a že si rozumí. „Snad i do budoucna oba dokážeme stát nohama stále pevně na zemi.“


Aneta Zárubová