24.09.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí

Mistryně ČR družstev žen 2013 - PGC Ostrava

European Ladies Club Trophy 2013, St. Sofia Golf & Spa, Ravno Pole, Sofie, Bulharsko (26. – 28. Září 2013)

Sobota – poslední kolo
Barbora Stachová je nejlepší hráčkou ostravského týmu v Sofii. Výkonem +13 se umístila na 19. místě konečného individuálního pořadí. Marie Šebestová skončila na 25. místě (+16), Sylva Michálková skončila na 27. místě (+19).
Ostravské dívky skončily na 10. místě Poháru mistrů evropských zemí. Mistryněmi mistrů se staly Dánky ze Smorum Golf Club Kopemhagen.

Top 10 a české hráčky:

Konečné pořadí zemí:

Pátek – 2. kolo
Barbora Stachová a Marie Šebestová dnes hrály opět stejně a se skore +8 jsou na 18. pozici. Ani dnes se nedařilo Sylvě Michálkové. S celkovým skore +13 je na 31. místě. V individuální pořadí si upevnila Dánka Nanna Madsen. Vede o čtyři údery před svojí klubovou kolegyní Emily Peddersen a Španělkou Aniho a Olarra Mugsika (obě -7).
V čele týmové soutěže jsou samozřejmě Dánky ze Smorum GC.  Park GC Ostrava je na stále na 10. místě.

Čtvrtek – 1. kolo
Z českých hráček jsou nejlépe umístěny Marie Šebestová a Barbora Stachová na 18. místě (+5). Sylva Michálková hrála 77 (+6). Je na 24. pozici a její skore se dnes škrtalo. V individuálním pořadí vede Dánka Nanna Madsen z Smorum GK.
Tým Park GC Ostrava je po prvním kole na 10. místě (+10). Vede dánský mistr Smorum GK z Kopenaghenu.

Vítězky extraligy, ženy Park GC Ostrav,a se účastní Poháru mistryň evropských zemí, European Ladies Club Trophy v  bulharské Sofii.

Od 26. do 28. září budou bojovat s dalšímu čtrnácti evropskými družstvy o titul mistra Evropy.

Ostravské mistryně vyrazily do Bulharska ve složení Marie Šebestová – kapitánka,  Sylva Michálková, Barbora Stachová.

Hraje se na hřišti St.Sofia s parem 71 a délkou 5 286 metrů z modrých odpališť.

Odkazy: …. St.Sofia GCHřiště na satelitní mapěStránky ME

Počet přečtení: 1 246